سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

ترافیک در جاده های مواصلاتی مازندران عادی و روان و شرایط جوی صاف و آفتابی است - نمایش محتوای خبر

 

 

ترافیک در جاده های مواصلاتی مازندران عادی و روان و شرایط جوی صاف و آفتابی است

سرهنگ ˈ جعفر محمدنژاد ˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا مرکز ساری در باره شرایط جوی در جاده ها، افزود: با آغاز تعطیلات عید سعید فطر تراکم ترافیکی در محورهای مواصلاتی این خطه در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه از جنوب به سمت شمال سنگین و نیمه سنگین بوده است اما از اوایل بامداد روز پنجشنبه به حالت عادی بازگشت.

وی ادامه داد: پیش بینی می شود از نیمروز فردا جمعه با پایان یافتن تعطیلات آخر هفته و بازگشت مسافران و گردشگران به سمت تهرات شاهد ترافیک سنگین خودروها در راههای حوزه استحفاظی پلیس راه استان باشیم.

وی از رانندگان وسائط نقلیه خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از شتابزدگی در رانندگی خودداری و بفرمان ماموران پلیس راه احترام بگذارند.

سرهنگ محمد نژاد، از رانندگان وسائط نقلیه تقاضا کرد با سرعت مطمئنه و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از راههای استان عبور کنند تا شاهد حوادث ناگوار در مسیرهای این استان نباشیم .

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران به رانندگان وسائط نقلیه توصیه کرد در صورت خواب آلودگی از ادامه رانندگی خودداری کنند و مدتی را به استراحت بپردازند تا با آرامش خاطر به مقصد خود برسند.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به حضور نیروهای امدادی از جمله پلیس در راه های استان ، بیان داشت : نیروهای امدادی با استقرار در راه های استان در صدد هستند ، سفری امن را برای مسافران فراهم کنند .

وی اضافه کرد : تلفن مرکز کنترل راه های مازندران با شماره 2182934 - 011 آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه های استان به طور شبانه روزی است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در مازندران وجود دارد.