رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

تدوین برنامه‌های فرهنگی برای جامعه ورزش مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تدوین برنامه‌های فرهنگی برای جامعه ورزش مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، احمد سعادتمند در همایش نماز و قرآن که در سالن اهل بیت مصلی ساری برگزار شد، افزود: نماز ستون دین و شاه کلید همه خوشبختی‌هاست.

وی با اشاره به تاکید فراوانی از سوی ائمه اطهار درباره قرآن و نماز شده است، تصریح کرد: بهترین وابستگی و هم صحبت شدن با خدا از طریق نماز آن هم نماز شب میسر می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران درباره اهمیت و بها دادن به نماز در اول وقت تصریح کرد: امام علی(ع) در محراب به شهادت رسید و حضرت امام حسین(ع) در واقعه ظهر عاشورا زیر تیغ و شمشیر دشمن دو بار نماز جماعت اول وقت برگزار کردند.

سعادتمند با بیان اینکه به فرموده پیامبر اکرم(ص) بهترین کارها نماز اول وقت به جای آوردن است، اذعان داشت: در حال حاضر ورزشکاران نوجوان و جوان در استان حضور دارند که برای مقابله با حریفان با وضو و توکل به خدا وارد مسابقه می‌شوند.

وی در پایان از برنامه‌های ارزنده از سوی معاونت فرهنگی ورزش و جوانان مازندران در سال نهضت و قرآن برای جامعه ورزش استان خبر داد و خاطرنشان کرد: یک ورزشکار و قهرمان ملی زمانی می‌تواند موفق شود که توکل به خدا، نماز و قرآن را از یاد نبرد.