جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

تدارک 180 سفره مهربانی ضیافت افطار در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک 180 سفره مهربانی ضیافت افطار در مازندران

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: در راستای اجرای طرح سراسری همای رحمت، از سوی جمعیت هلال احمر استان 180 سفره مهربانی «ضیافت افطار» تدارک دیده شده است.

تدارک 180 سفره مهربانی ضیافت افطار در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، مجتبی اکبری اظهار کرد: با اجرای طرح ملی همای رحمت ویژه ماه مبارک رمضان، با کمک خیران و داوطلبان سراسر استان، در نظر داریم علاوه بر توزیع 10 هزار سبد غذایی، با تدارک 180 سفره مهربانی ضیافت افطار، میزبان روزه‌داران ارجمند باشیم.

وی ارزش ریالی هر سفره ضیافت افطار را 3 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: طرح ملی همای رحمت همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان از سوی جمعیت هلال احمر در سراسر کشور با هدف کمک به اقشار آسیب‌پذیر و در راستای ارتقای امنیت غذایی نیازمندان اجرا می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران تصریح کرد: در این طرح سبدهایی به ارزش ریالی 100 هزار تومان متشکل از مواد غذایی، پروتئینی و لوازم بهداشتی با مساعدت داوطلبان نیک سیرت و نیکوکار عضو جمعیت هلال احمر تهیه و در فرآیندی که متضمن حفظ کرامت نیازمندان باشد به آنان اهدا می‌شود.

این مسؤول با اعلام اینکه براساس برنامه‌ریزی انجام شده در ماه مبارک امسال در نظر داریم با اهدای 10 هزار سبد غذایی و در قالب 180 سفره ضیافت افطار، میزبان شایسته‌ای برای برادران و خواهران دینی و روزه‌دار نیازمند باشیم، اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان سال گذشته نیز با توزیع 6 هزار و 400 سبد غذایی و 38 سفره افطار در خدمت همنوعان نیازمند بودیم که همه این برنامه‌ها مرهون همت بلند و نیت خیر داوطلبان نیک‌اندیش جمعیت هلال احمر استان بوده است.

اکبری در پایان گفت: جمعیت هلال احمر به‌عنوان یکی از مهم‌ترین کانون‌های مهربانی و نوع‌دوستی آماده دریافت، ساماندهی و توزیع هدفمند کمک‌های نقدی و کالایی هموطنان در بین نیازمندان است.