جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

تدارک 134 حوزه برای انتخابات ریاست‌جمهوری و شورا‌ها در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک 134 حوزه برای انتخابات ریاست‌جمهوری و شورا‌ها در مازندران

مدیر‌کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران از وجود 134 حوزه انتخابات شامل 56 حوزه ریاست جمهوری و 78 حوزه شورای اسلامی در استان مازندران خبر داد.

تدارک 134 حوزه برای انتخابات ریاست‌جمهوری و شورا‌ها در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، جعفر قمی در جلسه شورای اداری شهرستان سوادکوه با تسلیت رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به پیام مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: نقش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی قبل از انقلاب و همراهی با امام راحل، ساماندهی شورای انقلاب، فرماندهی جنگ و حضور در دفاع مقدس و یار دیرین رهبر از بخش‌هایی است که در پیام مقام معظم رهبری در رحلت آیت‌الله هاشمی بیان شده است.

مدیر‌کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران با بیان اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات بیانگر شادابی و سر‌زندگی انقلاب اسلامی و اعتقاد و پناه مردم به روحانیت است، افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی، انقلاب و مردم، خطوط قرمز آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بودند و افرادی که سهمی از انقلاب اسلامی نداشتند بعد از رحلت امام راحل به دنبال سهم‌خواهی بودند که با خاطره‌گویی بی‌نظیر آیت‌الله هاشمی روبرو شدند و پیام تسلیت مقام معظم رهبری برای آیت‌الله‌ هاشمی‌رفسنجانی باید قرائت و تفسیر شود.

وی وجود 7.5 درصدی جمعیت دانشجویی شهرستان سوادکوه را بیانگر مسیر دانش‌محور شهرستان ذکر کرد و انتخابات آینده را تجدید پیمان دوباره با نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و خاطر‌نشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی، رای مردم را حق‌الناس توصیف کردند و ما به عنوان مقلدان ایشان باید قانون ملاک عمل ما باشد.

قمی با اشاره به اینکه نظام انتخاباتی ما نظام سالمی است و دولت‌هایی از آن صندوق بیرون آمد که دولت سابق را قبول نداشت و در دوره‌هایی این موضوع نشان داده شد، اظهار کرد: از بالا‌تر‌ین تا پایین‌تر‌ین مقام در جمهوری اسلامی با رای مستقیم یا غیرمستقیم مردم انتخاب می‌شوند که میراث امام راحل و شهدا است و ما از کشور‌هایی هستیم که بیشتر‌ین انتخابات را برگزار کردیم.

وی افزود: 134 حوزه انتخابات شامل 56 حوزه ریاست جمهوری و 78 حوزه مربوط شورای اسلامی در استان مازندران وجود دارد.

این مدیر ستادی استانداری مازندران با بیان اینکه دنیای ما دنیای فریب است و حدود 10 سال با آمریکا در موضوع هسته‌ای کلنجار داشتیم و برجام دستاورد‌های بسیار زیادی برای ما داشت و برخی از مغرضان، فرود نخستین هواپیمای خریداری‌شده را سقوط تحقیر‌آمیز دانستند.

مدیر‌کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری مازندران با بیان اینکه همه دستاورد‌های خود را مدیون ملت ایران، پایداری، هوشیاری و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم، گفت: آمریکا همه دنیا را بر علیه ما بسیج کرد ولی با بد‌عهدی خود در دنیا تنها مانده است.