جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

تخصیص بیش از هفت میلیارد ریال اعتبار برای زیرساخت های راه و مسکن جویبار - نمایش محتوای خبر

 

 

تخصیص بیش از هفت میلیارد ریال اعتبار برای زیرساخت های راه و مسکن جویبار

امید نیک نژادافزود : در نشست اخیر دو نماینده حوزه انتخابیه قائمشهر ، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی ، فرمانداران قائمشهر و جویبار و روسای ادارات راه و شهرسازی قائمشهر ، سوادکوه و جویبار با وزیر راه و شهرسازی ، موانع و مشکلات موجود در روند اجرای طرح های راه وشهرسازی این شهرستان ها مطرح شد.

وی ادامه داد : بعد از بررسی مسائل با وزیر راه وشهرسازی ، دستور تخصیص چهار میلیارد ریال برای شتاب بخشی به عملیات اجرایی تعریض محور قائمشهر به جویبار صادر شد.

فرماندار جویبار گفت : یک میلیارد ریال نیز برای روکش و ترمیم آسفالت محور لاریم به بهنمیر با دستور وزیر راه و شهرسازی تخصیص داده شد.

وی یکی از دغدغه های جدی جویبار را وجود پل های تاریخی متعدد در این شهرستان نظیر پل تاریخی سیکاپل ، حاجی کلا و آزان ، کردخیل و لاریم اعلام کرد و افزود : تمامی ین پل ها از آثار باستانی و بناهای تاریخی محسوب می شوند و نیاز به بازسازی دارند.

نیک نژاد گفت : به دلیل تردد بیش از حد ظرفیت و قدمت تاریخی ، تمامی این آثار تاریخی در معرض تخریب قرار دارند که نیازمند جذب اعتبارات ملی برای مرمت و ساخت پل های جدید برای تردد و استفاده عمومی است.

وی افزود : وزیر راه و شهرسازی برای ساخت پل روستای کردخیل دو میلیارد ریال اعبتار تخصیص داد.

فرماندار جویبار گفت : 300 میلیون ریال نیز برای توسعه زیرساخت های شهرک 52 واحدی مسکن مهر جویبار اختصاص یافته است.