سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تخصیص اعتبار برق‌رسانی منطقه نمونه گردشگری جمال‌الدین‌کلا ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

تخصیص اعتبار برق‌رسانی منطقه نمونه گردشگری جمال‌الدین‌کلا ساری

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ساری از اختصاص اعتبار 50 میلیون تومانی برای برق‌رسانی به منطقه نمونه گردشگری چهاردانگه مازندران خبر داد.

تخصیص اعتبار برق‌رسانی منطقه نمونه گردشگری جمال‌الدین‌کلا ساری

رضا مهدیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری از اختصاص اعتبار 50 میلیون تومانی برای برق‌رسانی به طرح منطقه نمونه گردشگری چهاردانگه مازندران در منطقه جمال‌الدین‌کلا ساری خبر داد.

وی تصریح کرد: با وجودی کمبود منابع مالی سال‌جاری با اختصاص اعتبار 50 میلیون تومانی برای برق‌رسانی به این منطقه مورد موافقت قرار گرفت.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ساری خاطر نشان کرد:  منطقه نمونه گردشگری جمال‌الدین‌کلا از طرح‌های اولویت‌دار گردشگری است که با پیگیری انجام شده 50 میلیون تومان اعتبار برای اجرای این طرح اختصاص پیدا کرد.

وی با اعلام اینکه اختصاص اعتبار برای برق رسانی به منطقه نمونه گردشگری ساری مورد موافقت فرماندار ساری قرار گرفت، افزود: حمایت از طرح‌های میراث فرهنگی و گردشگری یکی از اولویت‌های فرماندار ساری است.

وی اضافه کرد: نگاه مثبتی نسبت به توسعه گردشگری در مرکز استان از طرح نمونه گردشگری در منطقه جمال‌الدین‌کلا ساری وجود دارد.

به گزارش فارس، منطقه جمال‌الدین‌کلا ساری از سال 85 به عنوان منطقه نمونه گردشگری ساری معرفی شد، در مصوبه سال 85 مقرر شده بود که این منطقه هم از اعتبارات ویژه مناطق نمونه گردشگری استان برخودار شود.

به گزارش فارس طرح برق رسانی این منطقه از سال 91 در فرمانداری ساری مسکوت مانده بود و با وجود موافقت برای اجرای طرح اعتبار برای اجرای پروژه اختصاص داده نمی‎شد و با توجه به استقبال مناسب گردشگران از منطقه نمونه جمال‌الدین‌کلا ساری که در مسیر ساری به استان سمنان قرار دارد، زیرساخت‌های مناسب برای جذب گردشگر در دستور کار قرار نگرفته بود.