سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

تخصیص اعتبارات کافی برای 46 پروژه نیمه‌تمام آبفار مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تخصیص اعتبارات کافی برای 46 پروژه نیمه‌تمام آبفار مازندران

وزیر نیرو از تخصیص اعتبارات کافی برای 46 پروژه نیمه‌تمام و اولویت‌دار شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران خبر داد.

تخصیص اعتبارات کافی برای 46 پروژه نیمه‌تمام آبفار مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت آب‌ و‌ فاضلاب روستایی مازندران، حمید چیت‌چیان در سفر رئیس‌جمهور به ‌مازندران نماینده ویژه دولت در دیدار با مردم شرق استان بود.

وی با حضور در جمع مردم شهرستان‌های گلوگاه، بهشهر و نکا و زیارت گلزار شهدا در جلسه شورای اداری به مشکلات و درخواست‌های مسئولان این شهرستان‌ها رسیدگی کرد.

احمدعلی مقیمی نماینده مردم شرق مازندران در مجلس خواستار توجه بیشتر دولت در رفع محرومیت‌زدایی شد.

محمدتقی نورزاد فرماندار بهشهر نیز احداث مجتمع‌های آب‌رسانی در حل مشکلات آب شرب روستایی را بسیار مطلوب خواند و افزود: در بخش آب روستایی کارهای مهمی انجام شد و مجتمع‌های آب‌رسانی روستایی که احداث شده یا در دست احداث است بسیار اقدام شایسته‌ای است که بسیاری از مشکلات ما را حل کرد و مجتمع‌های دیگری به همراه طرح پایلوت فاضلاب روستایی زاغمرز نیز در دست ساخت است که نیازمند اعتبارات ملی است.

وزیر نیرو نیز با تاکید بر مدیریت منابع آب، اظهار داشت: سد گلورد با 75 درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است و به موازات آن شبکه پایین‌دست آن هم در حال احداث است که آب شرب شهرستان‌های شرق مازندران را از این سد تامین خواهیم کرد.

حمید چیت‌چیان از احداث سدهای هراز، البرز، زارم‌رود، کسیلیان و ... با سرمایه‌گذاری عظیمی خبر داد که سبب تحول جدی در مازندران می‌شود.

وزیر نیرو با اشاره به اولویت اتمام 46 پروژه نیمه‌تمام آب‌رسانی روستایی در مازندران، گفت: اعتبارات خوب و مناسبی برای این پروژه‌ها در نظر گرفته شده که امیدواریم تا پایان سال 95 به اتمام برسد.