جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

تخریب هزار متر دیوارکشی در اراضی کشاورزی آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

تخریب هزار متر دیوارکشی در اراضی کشاورزی آمل

مرتضی امینی نیاکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از اجرای دومین مرحله قلع و قمع بناهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان آمل خبر داد.

وی با بیان اینکه این حرکت در راستای حفظ و حراست و صیانت از بستر تولید محصولات کشاورزی، منابع طبیعی و ملی صورت گرفته است، گفت: پس از صدور حکم قلع و قمع بناهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی توسط قاضی پرونده و به استناد تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی، با حضور نمایندگان استانداری، فرمانداری، بخشداری و نیروی انتظامی و اکیپ اعزامی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آمل، دومین مرحله از اجرای حکم قلع و قمع در ماه جاری هفته گذشته انجام شد.

وی با اعلام اینکه این طرح با تخریب سه واحد ساختمانی در حال احداث به انجام رسید، یادآور شد: بیش از هزار متر دیوارکشی در اراضی کشاورزی به ابعاد 300-200 مترمربع در این طرح تخریب شد.

امینی تصریح کرد: آزادسازی بیش از چهار هکتار از زمینه‌های مستعد کشاورزی در روستاهای سائیچ‌محله، روکش، مسکون و آغوزکتی در این طرح صورت گرفت.

وی بیان کرد: در حین اجرای حکم در روستاهای سائیچ‌محله از توابع پائین خیابان لیتکوه جمعی از ساخت ‌و سازکنندگان که کارشان ساخت‌وساز ویلا و فروش به افراد غیربومی است، با اکیپ اعزامی درگیر و اقدام به فحاشی کرده و نماینده بخشدار را مورد ضرب و شتم قرار دادند.