رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

تخریب مجتمع تجاری ساخته شده در محدوده غیر مجاز - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تخریب مجتمع تجاری ساخته شده در محدوده غیر مجاز

تخریب مجتمع تجاری ساخته شده در محدوده غیر مجاز


رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: دو هزار متر از سه هزار متر بنای مجتمع تجاری الماس شهر جاده دریای ساری، در محدوده غیرمجاز ساخته شده‌ بود.

تخریب مجتمع تجاری ساخته شده در محدوده غیر مجاز

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مجتمع تجاری الماس شهر در کیلومتر 6 جاده دریا قرار دارد که بیش از 6 سال در حال فعالیت ساخت‎وساز است که صبح روز چهارشنبه 27 خرداد امسال حکم تخریب این مجتمع تجاری اجرا شد.

دلاور حیدرپور، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه دو هزار متر از سه هزار متر بنای مجتمع تجاری الماس شهر در محدوده غیرمجاز ساخته شده است، اظهار کرد: امروز دایره اجرایی احکام با کمک نیروی انتظامی و جهاد کشاورزی بخشی از این حکم را مورد اجرا قرار داد.

وی با اشاره به اینکه بارها حکم اخطار و توقف بنا صادر شده است، اضافه کرد: در سال 91 حکم صادرشده که به آن اعتراض شد و طی دو سه مرحله تایید شد و نهایتا امروز دادستانی با کمک نیروی انتظامی حکم را اجرا کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اعلام اینکه احکام تخریب در راستای حفظ و صیانت از کاربری زمین‌های کشاورزی اجرا می‌شود، افزود: وظیفه ما این است که با کمک به کشاورز و بهره‌گیری از روش‌های جدید، ارتقای عملکرد و کاهش هزینه تولید را داشته باشیم تا از تغییر کاربری غیرمجاز جلوگیری شود.

این مقام مسئول گفت: هرگونه تقاضای تغییر کاربری باید در کمیسیون مربوطه بررسی شود و در صورت ضرورت مجوز لازم داده می‌شود.