رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

تحقق مسائل فرهنگی با تعامل مسئولان و اصحاب رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق مسائل فرهنگی با تعامل مسئولان و اصحاب رسانه

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه کربلای مازندران گفت: مسئولان دستگاه‎های اجرایی باید با اصحاب رسانه و خبرنگاران تعامل ویژه داشته باشند تا موضوعات فرهنگی تحقق پیدا کند.

تحقق مسائل فرهنگی با تعامل مسئولان و اصحاب رسانه

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، حسن افشار شامگاه یکشنبه در نشست با خبرنگاران بسیج رسانه این شهرستان اظهار کرد: بسیج رسانه در رفع چالش‎های فرهنگی بسیار تأثیرگذار است، زیرا با ایجاد وحدت در بین خبرنگاران و اصحاب رسانه، زمینه همدلی و تلاش برای تحقق موضوعات فرهنگی را فراهم می‎کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه کربلای مازندران به نقشه شوم دشمن اشاره کرد و ادامه داد: دشمن درصدد براندازی نظام جمهوری اسلامی است و همه مردم به‌ویژه اصحاب رسانه باید گوش به‎زنگ باشند تا دشمن نتواند نقشه‎های خود را عملی کند.

افشار به نقش وسایل ارتباط جمعی تأکید کرد و گفت: رسانه‎های متنوعی از جمله شنیداری و دیداری وجود دارد که هر کدام نقش بسزایی در جامعه ایفا می‎کنند که باید در زمینه‌های مناسبی به کار گرفته شوند.

وی تصریح کرد: اهل قلم باید با هوشیاری عمل کنند همانند شهید تبریزی اسلام را ترویج دهند و در حفظ نظام کوشا باشند.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه کربلای مازندران به برپایی دیدارهایی با خانواده شهدا و اصحاب رسانه اشاره کرد و افزود: نشست با خانواده شهدا یکی از موارد حائز اهمیت است و همچنین دیدار با خانواده‎های شهید اهل رسانه، یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه شود.

افشار مهم‎ترین وظیفه بسیج رسانه را خدمت‎رسانی دانست و بیان کرد: بسیج رسانه برای ارتقاء توانمندی‎های اصحاب رسانه، آمادگی کامل دارد  تا در تحقق خدمت‌رسانی قدم موثری برداشته شود.

وی در پایان گفت: مسئولان دستگاه‎های اجرایی باید با اصحاب رسانه و خبرنگاران تعامل ویژه داشته باشند تا موضوعات فرهنگی تحقق پیدا کند.