جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

تحقق حماسه سیاسی درانتخابات نیازمندبصیرت وهمکاری مردم و مسوولان است - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق حماسه سیاسی درانتخابات نیازمندبصیرت وهمکاری مردم و مسوولان است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈمحمود مشایخˈ شامگاه روز یکشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: تحقق حماسه سیاسی یکی از فرامین رهبری است که در این دوره از انتخابات متجلی می شود.

وی اظهار داشت : در انتخابات باید به گونه ای عمل کنیم که تفرقه بین مردم و مسوولان از سوی دشمنان ایجاد نشود و در برابر توطئه های دشمنان، بصیرت داشته باشیم.

امام جمعه نوشهر یادآور شد: مسوولان نقش مهمی درخنثی سازی توطئه دشمنان داخلی و خارجی در عرصه های گوناگون به ویژه در انتخابات دارند.

حجت الاسلام مشایخ یادآور شد: امروز دشمن به دنبال ضربه زدن به اصل ولایت فقیه و استقلال و آزادی کشور است که باید بیش از پیش هوشیار باشیم.

وی حرکت در مسیر ولایت فقیه را عامل پیروزی و خنثی سازی فتنه های دشمنان دانست و گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب باید رهنمون مسوولان قرار گیرد.

خطیب جمعه نوشهر با اشاره به حوادث اخیر در عراق یادآور شد: تحولات اخیر عراق یکی از توطئه های استعماری دشمنان اسلام با هدف برانگیختن فتنه طایفه ای بین برادران شیعه و سنی صورت می گیرد تا منافع خود را تامین کنند.

وی جنایت تروریست های سوری را در نبش قبر ˈ حجر بن عدی ˈ از صحابی پیامبر (ص) و امیرالمؤمنین(ع) در سوریه را محکوم کرد و افزود: استعمار بعد از 1400 سال دشمنی خود را با اسلام و شیعه به نمایش گذاشته است.