جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

تحقق اقتصاد مقاومتی به اقتصاد جامعه سامان می‌دهد - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق اقتصاد مقاومتی به اقتصاد جامعه سامان می‌دهد

معاون سیاسی وزیر کشور تأکید بر اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی به اقتصاد جامعه سامان می‌دهد، گفت: برای حل مشکلات باید برنامه داشته باشیم.

تحقق اقتصاد مقاومتی به اقتصاد جامعه سامان می‌دهد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمدحسین مقیمی در مراسم افتتاحیه همایش فرمانداران در ساری با اشاره به اینکه انتخابات آزمایش بسیار خوبی برای همه گروه‌ها و افراد بود، اظهار کرد: یک میلیون نفر در برگزاری انتخابات تلاش کردند.

وی با بیان اینکه نخستین موضوع مورد اهمیت در سال‌جاری تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: باید مسؤولیت خود را بشناسیم و خود را برای انجام مسؤولیت‌ها توانمند کنیم.

معاون سیاسی وزیر کشور افزود: باید برای کاهش مشکلات اجتماعی عزم خود را جزم کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی به اقتصاد جامعه سامان می‌دهد، گفت: برای حل مشکلات باید برنامه داشته باشیم و در محدوده فعالیت خودمان مشکلات را شناسایی و برای برون رفت از مشکلات راه حل ارائه دهیم.

مقیمی با اعلام اینکه فرماندار مسؤول برقراری امنیت است و همه شرایط امن برای زندگی شخصی، سیاسی،اجتماعی و اقتصادی مردم جامعه باید ایجاد شود، افزود: تامین معیشت مردم، ایجاد شغل و امنیت سرمایه‌گذاری مردم از دیگر مسؤولیت‌های فرمانداران در حوزه کاری است.


وی با اشاره به اینکه سلامت مردم و ایجاد فضای مناسب برای زندگی سالم و ارتقای شاخص‌های بهداشت و درمان نیز از دیگر وظایف فرمانداران است، یادآور شد: دانش‌افزایی، ایجاد فضای مناسب برای تحصیل، مهارت‌آموزی و ایجاد پارک علم و فناوری و تلاش برای ایجاد شرکت‌های دانش بنیان و حمایت از کارآفرینان از دیگر رسالت‌ها و وظایف فرمانداران است.