سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

تحریم ها هم نتوانستند عزم و اراده پولادین ملت ایران را متوقف کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

تحریم ها هم نتوانستند عزم و اراده پولادین ملت ایران را متوقف کنند

حمیدی با اشاره به اینکه تشکیل حکومت جمهوری اسلامی ایران برگرفته از دین مبین اسلام و خاستگاه مردم بوده است افزود: با همین ایمان واراده توانستیم در مقابل تمام قدرتهای غرب و شرق ایستادگی کنیم و  در پی آن به پیروزی برسیم.

وی تصریح کرد: همه قدرتها به دنبال این بودند که ایران اسلامی را از میان سیاست جهانی بردارند اما امروز پس از 34 سال شاهد آنیم که با تمام تحریم هایشان سر بلند بیرون آمدیم و همه اینها را مرهون امام خمینی ( ره) و کسانی هستیم که از جان و مال خود گذشتند تا انقلاب ما ماندگار شود.

مدیرکل صدا وسیمای شبکه تبرستان در بخش دیگری از صحبتهای خود از اهمیت جایگاه ولایت فقیه، که راه گشایی تمام مسائل دینی،اقتصادی ،سیاسی،اجتماعی است، اشاره کرد و گفت: کارکنان صدا وسیما از جمله نیروهایی هستند که راهشان خدایی و هدفشان والا  است و نقدهای عالمانه و منصفانه را در دستور کار خود دارند.

حجت الاسلام فربهی امام جماعت مسجد بلال صدا وسیمای مرکز مازندران نیز با اشاره به فداکاریها و دلاور مردیهای جوانان غیور این خاک وآب در دوران دفاع مقدس گفت: هیچ راهی بالاتر از اعمالی که شهدا انجام دادن نیست و راهشان برای همیشه سبز وزنده است.