جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

تجهیز 8 طرح ساماندهی دریا در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجهیز 8 طرح ساماندهی دریا در مازندران

تجهیز 8 طرح ساماندهی دریا در مازندران


مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران از تجهیز هشت طرح ساماندهی دریا در این استان خبر داد.

تجهیز 8 طرح ساماندهی دریا در مازندران

علی شادمان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، درباره بازگشایی طرح ساماندهی دریای مازندران، گفت: طرح‌های ساماندهی دریا از اول خردادماه در مازندران بازگشایی می‌شود.

وی افزود: امسال 92 طرح ساماندهی دریا به‌صورت دولتی، خصوصی و نیمه‌دولتی در دریای مازندران اجرا می‌شود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران اضافه کرد: همچنین هشت طرح ساماندهی دریا در هشت شهر مازندران با اعتبار 80 میلیارد ریال و مشارکت 50 درصدی شهرداری‌ها و استانداری مازندران تجهیز و نوسازی می‌شود.

این مسئول درباره مطالبات ناجیان غریق، بیان کرد: تمام مطالبات ناجیان غریق مربوط به سال‌های 91، 92 و 93 پرداخت کردیم البته ناجیان غریق حقوق 11 روز از سال گذشته مطالبه دارند که باید از طریق اداره‎کل ورزش و جوانان پیگیری کنند.

شادمان درباره بحث کسر حقوق ناجیان غریق در مازندران، خاطرنشان کرد: این موضوع براساس کارکرد و فعالیت ناجیان غریق و تأیید هیات نجات غریق و فرمانداری بوده است البته یک‌سری اختلاف نظری میان هیأت نجات غریق و ناجیان غریق بود که مقرر شد حقوق آنان براساس فعالیت و کارکردشان پرداخت شود که این مهم نیز محقق شد.

وی اضافه کرد: از تمامی امکانات برای سرویس‌دهی مناسب به مسافران و مردم استان بهره‌گیری می‌شود تا مردم خاطره خوشی از سفر به این استان داشته باشند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه توصیه ما به مردم این است که افراد از شنا کردن خارج از طرح‌های دریا به‎شدت پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: هر جا که خارج از طرح ساماندهی دریا باشد، امنیت لازم وجود ندارد و امکان حادثه وجود دارد.

این مسئول از رسانه‌ها خواستار شد، در بحث رعایت بهداشت در سواحل، پیشگیری از غرق شدن افراد در دریا و رعایت و آموزه‌های فرهنگی فرهنگ‌سازی لازم را داشته باشند.

شادمان گفت: اگر همه امکانات را پای کار بیاوریم مشارکت، همراهی و فرهنگ‌سازی درست در میان مردم اتفاق نیفتد موفق نمی‌شویم و برای رسیدن به اهداف نیازمند مشارکت همه مردم هستیم.