سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تجهیز 169 کلاس درس برای اسکان فرهنگیان در نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تجهیز 169 کلاس درس برای اسکان فرهنگیان در نوشهر

رئیس آموزش و پرورش نوشهر از تجهیز و آماده‌سازی 169 کلاس برای اسکان فرهنگیان در ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

تجهیز 169 کلاس درس برای اسکان فرهنگیان در نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، نورالدین کوچ‌پیده بدر جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز، اظهار کرد: برای ارائه خدمات شایسته و مناسب به فرهنگیانی که از سراسر کشور برای گذراندن ایام نوروز به شهرستان نوشهر سفر می‌کنند، کلاس‌های تعداد زیادی از مدارس تجهیز و آماده‌سازی شدند.

کوچ‌پیده افزود: برای اسکان فرهنگیان مسافر در نوشهر 169 کلاس درس در 26 مدرسه این شهرستان تجهیز و آماده‌سازی شدند و برای میزبانی از فرهنگیان آمادگی کامل دارند.

وی به درجه‌بندی کلاس‌ها بر اساس نوع امکانات و تجهیزات اشاره کرد و افزود: در مجموع 18 کلاس به صورت به دو گروه «ویژه» و «الف» در نظر گرفته شدند و دارای امکانات و تجهیزات بسیار عالی هستند که در این بین کلاس‌های ویژه حتی از طریق اینترنتی قابل رزرو از سراسر کشور هستند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان نوشهر خاطرنشان کرد: 13 کلاس دیگر در گروه «ب» قرار گرفتند و از امکانات خوبی برخوردار هستند و بقیه که در گروه «ج» واقع شدند دارای برخی امکانات مشترکی مانند یخچال، تلویزیون و آشپزخانه هستند.

وی بیان کرد: برای تمام کلاس‌ها قالی‌های نو و از جنس بسیار مطلوب و با کیفیت خریداری شده‌است و به دستگاه گرمایشی و سرمایشی نیز مجهز هستند.

کوچ‌پیده اظهار کرد: جلسه توجیهی با مدیران و سرایداران مدارس به ترتیب در روزهای دوشنبه و چهارشنبه برگزار می‌شود تا نسبت به چگونگی مدیریت این واحدها در ایام نوروز آشنایی بیشتری پیدا کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه نظارت دقیق بر ارائه خدمات به فرهنگیانی که از سراسر کشور در کلاس‌های مدارس اسکان می‌یابند انجام می‌شود، گفت: یک پایگاه ثابت در محل کانون شهید باهنر شهرستان نوشهر نیز آماده پذیرش فرهنگیان و امورات مربوط به این حوزه است.