سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تجلی وحدت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تجلی وحدت

تهیه کننده:باباکوهی
کارگردان:شاه بابازاده
دستیار تهیه:احمد زاده
ناظر پخش:سلیمانی
منشی صحنه:فرشته اکبری
صدابردار:محمد رضا گلستانی
مجری:ملک محمودی
رایانه:بوداغی
تصویربرداران:فتاح رحیمی-فرزام نیا
امپکس:محمدی
گزارشگر:کوچکی
 

اکنون جامعه ایرانی بیش از هر زمان دیگری به وحدت قوا، جناح ها و همدلی ملت و دولت نیازمند است تا ثبات قدم خود را بر حفظ ارزش ها و سرمایه های ملی و دینی نشان دهد و حق خویش را متناسب با شان ایرانی و از راه های قانونی استیفا کند و نفوذناپدیری اراده ملی ایرانیان را در برابر خلل جویان و بهانه تراشان داخلی و خارجی به نمایش بگذارد.
امروز نقش نخبگان در تقویت و تحکیم همگرایی ملی بیش از سایر اقشار احساس می شود و باید هادیان و روشنفکران جامعه با ترسیم راه درست استیفای مطالبات و حقوق قانونی مردم، جریان های اجتماعی را در بستر قانون، هدایت و از انحراف و افراط و تفریط مراقبت کنند تا با جلوگیری از هیجان های ناخواسته و القا شده از سوی دشمن، انفال و اموال عمومی تضییع نگردد.
تاکید رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بر حل مشکلات مردم، اذعان دولت به معضلات اقتصادی جامعه و چاره اندیشی همه قوا فرصت را از دشمن مکار سلب می کند و البته باید منتقدان داخلی نیز با درک شرایط و دلسوزی به نظام، دست بیعت و وحدت مسئولان را بفشارند تا تار و پود در هم تنیده امت اسلامی مانع نفوذ بیگانگان باشد.
برنامه تجلی اراده در همین راستا ضمن پوشش راهپیمای های انقلابی مردم همیشه در صحنه مازندران در محکومیت اغتشاشات اخیر کشور و در حمایت از مطالبه‌های به‌حق مردم و همچنین با حضور کارشناسان  و اساتید دانشگاه ،شاعران و .... به طور زنده بر روی آنتن می رود.

سال تولید: دی 1396