رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

تجلی حماسه آملی ها درجشن پیروزی انقلاب با ندای وحدت بخش 'لبیک یا رسول ' - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلی حماسه آملی ها درجشن پیروزی انقلاب با ندای وحدت بخش 'لبیک یا رسول '

تجلی حماسه آملی ها درجشن پیروزی انقلاب با ندای وحدت بخش 'لبیک یا رسول '


آیین گرامیداشت 22 بهمن و سی و ششمین بهارآزادی روز چهارشنبه با حضور هزاران تن ازقشرهای مختلف مردم درمناطق مختلف غرب مازندران برگزارشد.

تجلی حماسه آملی ها درجشن پیروزی انقلاب با ندای وحدت بخش 'لبیک یا رسول '

به گزارش خبرنگاران ایرنا از شهرستان های نور، نوشهر، چالوس ، کلاردشت ، عباس آباد ، تنکابن و رامسر مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه این مناطق با حضوردر راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های امام راحل (ره ) و شهدا تجدید میثاق نموده و اقتدار ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند.

شرکت کنندگان در طول مسیرهای راهپیمایی با دردست داشتن تصاویری ازامام راحل (ره ) ، رهبر معظم انقلاب و نیز پلاکاردهایی با مضامین بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب مقدس اسلامی برتحقق آرمان ها و اهداف نظام تاکید کردند.

حضورچشمگیر و گسترده قشرهای مختلف اعم از زن ، مرد ، کوچک ، بزرگ ، پیر و جوان دراین راهپیمایی و پخش سرود جمهوری اسلامی و طنین شعارهای الله اکبر و خامنه ای رهبر تداعی بخش جلوه حماسه سیاسی همان آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی بود.

مردم در مسیرهای راهپیمایی با سردادن شعارهای دوران پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، برلزوم ادامه راه شهدا ، امام راحل (ره ) و تبعیت از رهبری فرزانه تاکید کردند.

راهپیمایان حل مشکلات در کشور را در سایه پیروی از رهبری ، حمایت از دولت تدبیر و امید و مقابله با توطئه های دشمنان دانستند.

راهپیمایان در پایان، قطعنامه سراسری را قرائت و با تکبیرهای کوبنده خود بندهای آنرا تایید کردند.