جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

تجلی بصیرت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تجلی بصیرت

Loading the player...

عنوان ویژه برنامه ای به مناسبت 9 دی، به تهیه کنندگی علی اصغر بابا کوهی اشرفی می باشد که سه شنبه ساعت 22:30 به مدت 60 دقیقه از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورايی مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامی در راهپيمايی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاريخ انقلاب و برگ زريّن ديگری در افتخارات مرد و زن ايرانی به حساب می آيد . حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصيرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ايستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دين آنها بايستد در برابرتمام دنيای آنها خواهند ايستاد. روز نهم دی ماه در تاريخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصيرت» تبديل به يوم الله و ماندگار گرديد. در اين روز ماندگار و تاريخی ملت هميشه در صحنه ايران اسلامی، حماسه ای ديگر آفريد و دشمنان خدا و دينش را مأيوس و نااميد ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آيت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.
روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ايران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بيعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمينی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است. مردم در اين روز، تير خلاص را به سران فتنه شليک و پشت پيکر نامبارک فتنه را به خاک ماليدند.
در روز نهم دی ماه 1388، مشروعيت سياسی نظام اسلامی ايران بار ديگر با حضور خودجوش ده ها ميليونی مردم در تهران و تمامی شهرهای ديگر کشور به جهانيان اعلام گرديد.
 

سال تولید: دیماه 94

تهیه کننده : علی اصغر بابا کوهی اشرفی
کارگردان:احمد شاه بابازاده
تدوین:فرشاد رضایی
مجری:ملک محمودی
تصویربردارپرتابل:رحمت حاجیان
تصویربرداران استودیو:مریم جلالی-علی پارسی نژاد-داریوش طالبی
دستیارتهیه:احمد زاده
نویسنده:باباکوهی-ملک محمودی
نورپرداز:بیات
گزارشگر:سعید کوچکی
صدابردار:نصراله جمالی
منشی صحنه:احمد نژاد