جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تجلی اقتدار - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تجلی اقتدار

تهیه کنندگان:بابا کوهی-حاجی زاده-میرشفیعی-دکتر لواسانی-جواد کردان-مسیبی-علیجانی
مجری:قربان نژاد
تصویربرداران:فردین شیری-شهریار رفیقی

وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسدشهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است. هر بهمن امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند.
امـام آمـد و چون خون در رگ هایمان جاری شد. امـام آمـد و به سان نور، شب تارمان را روشنایی داد. امـام آمد و چـون روح به کالبد مرده مان، حیاتی دوبـاره بخشید.
امام آمد و زمستانمان را بهــاری جـاودانه کرد. امـام آمد و فــجــر آورد و در دسـتان پر نـورش، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به ارمغان آورد
راهپیمایی بیست ‌و دوم بهمن در جهان یک پدیده بی نظیر است؛ هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهرهای بزرگ و کوچک به خود نمی بیند و به یاد ندارد؛
راهپیمایی بیست ‌و دوم بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ نشان‌دهنده‌ی عزم عمومی ملت ایران است؛ مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه‌ ای از اقتدار نظامی و تواناییه ای تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب میکند.
سیمای مرکز مازندران این حضور عظیم و بی نظیر مردم مازندران را در برنامه تجلی اقتدار به طور زنده به تصویر می کشد.گفتنی است دکتر ربیعی ،وزیر تعاون مهمان این ویژه برنامه بود.
 

سال تولید: بهمن 96