سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تجلی اراده - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تجلی اراده

Loading the player...

عنوان ویژه برنامه انتخابات ، به تهیه کنندگی مهدی وحیدی است که با ساختار ترکیبی استودیویی به صورت زنده ،سه شنبه ها از ساعت 22:10 به مدت 45 دقیقه از سیمای مرکز مازندران پخش می شود.
بی شک انقلاب اسلامی ایران بعنوان مردمی ترین انقلاب در  تاریخ ایران و حتی کشورهای مدعی مردم نهاد در جهان است و همواره مولفه های  مردمی آن از ویژگی بارز و شاخص آن محسوب می شود .
جمهوری اسلامی ایران با توجه به معدل هر یک سال و نیم دست کم یک انتخابات و میزان مشارکت مردمی 84 درصد از مهمترین ویژگی هایی است که می تواند جمهوری اسلامی ایران به عنوان دموکراتیک ترین کشور منطقه مطرح نماید ،  لذا با توجه به برگزاری انتخابات  مجلس شورای اسلامی و تقارن و همزمانی آن با  انتخابات خبرگان رهبری مهمترین آزمون نظام با توجه به نامگذاری سال 94 از سوی مقام معظم رهبری در تحقق بخش مهم شعار سال یعنی  همدلی و همزبانی بطور قطع و یقین مهمترین ویژگی امسال انتخابات هفتم اسفند ماه سال 1394 است.
لذا سیمای مازندران در نظر دارد با توجه به اهمیت انتخابات چه در عرصه ملی و  بین المللی در این برنامه زنده، به تبیین و تشریح  ویژگیهایی این انتخابات بپردازد.
تجلی اراده با دو مجری و آیتمها متنوع تولید شده که در هر برنامه یک مجری  با کارشناس برنامه به بحث وبررسی وتحلیل موضوع می پردازد و مجری دوم نیز به خواندن پیامکهای برنامه واجرای بعضی آیتمهای دیگر می پردازد.

 

 

 

سال تولید: دی 1394

کارگردان:شهرام حبیب اللهی اقدم
مجری:ملک محمودی
منشی صحنه:زهره صفرنژاد
صدا بردار:صادقی
تصویربرداران:فردین شیری-تقی قاسم پور-مشک آبادیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام خسته نباشید برنامه ایست که اهمیت انقلاب نشون... شهرام قاسمی ۱۳۹۴/۱۲/۶ ۱۱:۱۰

شهرام قاسمی
سلام خسته نباشید برنامه ایست که اهمیت انقلاب نشون میده برنامه ایست جالب و دیدنی که آگاهی عمومی را بالا میبرد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۲/۶ ۱۱:۱۰