جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

تجلیل کمیسیون آموزش مجلس از رتبه‌های برتر کنکور 93 - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل کمیسیون آموزش مجلس از رتبه‌های برتر کنکور 93

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، قاسم احمدی‌لاشکی در مراسم افتتاح دبستان اشکاردشت که در هفته دولت به بهره‌برداری رسید، بیان داشت: امروز دانش‌آموزان مستعد و لایقی داریم و باید برای سال تحصیلی جدید برنامه‌ریزی درست و اصولی در حوزه کنکور برای دانش‌آموزان چالوسی داشته باشیم.

وی به مقایسه وضعیت فضاهای آموزش در دوره کنونی و سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: به‌دنبال مصوبات مجلس دوره هفتم و هشتم در زمینه ورود پول به مدارس، مجلس دوره نهم نیز طرح تجهیز مدارس به سیستم سامانه گرمایشی و سرمایشی را در دستور کار خود قرار داد.

احمدی پروژه‌های آموزشی در شهرستان‌های نوشهر و چالوس را رضایت‌بخش دانست و بیان داشت: در یک ‌سال اخیر پروژه‌های آموزشی خوبی در شهرستان چالوس اجرا شد و وضعیت فضاهای آموزشی در این منطقه روزبه‌روز بهتر می‌شود.

وی اعلام داشت: از همکاری و سعه صدر اولیای دانش‌آموزان مدرسه اشکاردشت که در مدت ساخت این فضا همکاری لازم برای ایاب و ذهاب فرزندانشان به مدارس داخل شهر را با آموزش‌ و پرورش داشتند، قدردانی می‌کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تلاش برای ایجاد زمینه‌های آموزشی مناسب و درخور شأن برای دانش‌آموزان عنوان داشت: برای تشویق و ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان تمام دانش‌آموزانی را که توانستند در کنکور سراسری سال 93 رتبه‌های اول تا سوم را کسب کنند به کمیسیون آموزش و تحقیقات دعوت کردیم و از آنها تجلیل شد.

وی در پایان از سفر اعضای کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس به استان مازندران خبر داد و گفت: قرار بود از دیروز اعضای کمیسیون آموزش‌ و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه وزیران و معاونان دو وزارتخانه آموزش ‌و پرورش و علوم و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی وارد استان مازندران شوند که به دلیل همزمانی با هفته دولت و مشغله کاری فراوان اعضا این سفر به مهرماه سال‌جاری موکول شد.