جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

تجلیل از 81 معلم برتر آملی در هفته معلم - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از 81 معلم برتر آملی در هفته معلم

ابراهیم پرسیان صبح امروز در جلسه ستاد برگزاری روز معلم این شهرستان اظهار داشت: آثار و فعالیت‌های 252 معلم آملی برای این اداره ارسال شده است که در این بین هفت معلم به عنوان معلمان برتر استانی و 74 معلم نیز به عنوان معلمان برتر شهرستانی در امتیاز بندی، رتبه‌های بالاتر را کسب کرده‌اند.

وی با بیان اینکه امیدواریم تمام دستگاه‌های اجرایی از همسران فرهنگی آزاده کارمندان تجلیل کنند، اظهار داشت: تجلیل از خانواده‌های شهدای فرهنگی و معلمان نمونه نیز به مناسبت این هفته صورت می‌گیرد.

معاون آموزش و پرورش آمل با اعلام اینکه در نمایشگاه آموزش و پرورش به مناسبت این هفته نیز کتاب‌های آیت‌الله مطهری در دسترس فرهنگیان قرار می‌گیرد، افزود: این امر در آشنایی فرهنگیان با اندیشه‌های این استاد شهید موثر است.

محمد محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل نیز در این جلسه با بیان اینکه کتاب‌هایی برای استفاده فرهنگیان به مناسبت روز معلم در اختیار این قشر قرار می‌گیرد، افزود: به مناسبت این ایام، سانس رایگان سینمای آمل برای معلمان و کارگران نمونه به تعداد 300 نفر در نظر گرفته شده است.

به گزارش فارس، محمدللهی مسئول روابط عمومی شهرداری آمل نیز از تخفیفات ویژه شهرداری برای معلمان نمونه این شهرستان خبر داد و بیان داشت: این شهرداری به معلمان نمونه این شهرستان تخفیف ویژه ساخت‌و ساز ارائه می‌دهد.