جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

تجلیل از نخبگان علمی و ورزشی آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از نخبگان علمی و ورزشی آمل

رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شورای اسلامی شهر آمل گفت: نخبگان علمی و ورزشی این شهرستان که در میادین بین‌المللی و جهانی خوش درخشیدند با حضور مسئولان کشوری و استانی 24 اردیبهشت‌ماه سال جاری تجلیل می‌شوند.

تجلیل از نخبگان علمی و ورزشی آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، نبی‌الله توسلی صبح امروز در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شورای اسلامی شهر، اظهار کرد: مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال‌آور و نخبگان علمی از سال 1392 تا سال 1394 در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ارزش و اهمیت ویژه نخبگان علمی و ورزشی در جامعه اسلامی، افزود: آمل یکی از شهرهای مهم تاریخی، مذهبی، علمی، دینی، سیاسی، ادبی و ورزشی است که از گذشته تاکنون افراد نام‌آور و توانمند زیادی در این شهرستان زندگی داشته و دارند.

رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شورای اسلامی شهر آمل تصریح کرد: 15 نفر از برترین‌های ورزشی و علمی روز 24 اردیبهشت‌ماه امسال با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهری قدردانی می‌شوند.

وی بیان کرد: در بخش ورزشی نیز مدال‌آوران جهانی و آسیایی از رشته‌های ووشو، کشتی، پرورش اندام، کیک‌بوکسینگ، بسکتبال، والیبال، ورزش‌های زورخانه‌ای و باستانی انتخاب شدند.

توسلی با اشاره به هدایای نقدی و اهدای سکه بهار آزادی به ورزشکاران مدال‌آور و نخبگان علمی، یادآور شد: این مراسم در محوطه روباز استادیوم ورزشی شهید چمران برگزار می‌شود و با احتمال ریزش باران سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم(ص) مکان برگزاری همایش است.

رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه بسیاری از مدال‌آوران ورزشی از برترین‌های تیم ملی در رشته‌های مختلف هستند، خاطرنشان کرد: در این مراسم از معاون وزیر ورزش و جوانان برای ایراد سخنرانی دعوت به‌عمل آمده است.

وی با اعلام برگزاری مراسم موسیقی ملی، میهنی و دعوت از گروه رستاک و خواننده نامی کشور سالار عقیلی، گفت: امیدواریم بتوانیم برای قدردانی از چهره‌های نام‌آشنای ورزشی و علمی در این شهرستان که آوازه‌ای جهانی دارند، گام برداریم.