جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

تبلیغ برای حضور در پای صندوق های رای وظیفه همگانی است - نمایش محتوای خبر

 

 

تبلیغ برای حضور در پای صندوق های رای وظیفه همگانی است

حجت الاسلام ˈ ناصر شکریان ˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان این مطلب که نامزد نزدیک تر به آرمان و ارزش های جمهوری اسلامی ، بهترین انتخاب است، افزود: در انتخابات ریاست جمهوری از بین نامزدها باید فردی را اصلح است و ویژگی های بیشتری دارد و خدمات بیشتری انجام داده است، انتخاب کنیم.

وی ادامه داد: حماسه سیاسی در پرتو حضور در پای صندوق های رای حاصل می شود و بی شک ملت همیشه در صحنه ، بصیر و انقلابی ایران اسلامی دوباره حماسه ساز خواهند شد.

شکریان اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی ایران و بخصوص آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی، ایجاد شبهه و اخلال در کار انتخابات را از ماه های قبل شروع کرده اند و در این میان برخی از مزدوران و خودفروختگان داخلی نیز آنان را همراهی می کنند که در این خصوص نخبگان و مسوولان نسبت به گسترش بصیرت افزایی در جامعه نقش بسزایی دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تاکید بر انتخاب فرد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و شوارها افزود: مردم با شرکت در انتخابات در واقع در تعیین سرنوشت خود سهیم می شوند و به عنوان بزرگ ترین سهام دار در جا به جایی مسوولان بلند پایه نظام عمل می کنند و این بدان معنی است که انقلاب اسلامی ایران جزو مردمی ترین کشور دنیا محسوب می شود که اداره کنندگان کشور را خود مردم مشخص می کنند.