تبسم مهر

تبسم مهر نام ویژه برنامه ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن ،به تهیه کنندگی خانم یحیی زاده است که از شنبه (15 فروردین الی جمعه 21 فروردین )ساعت 21 به مدت یک ساعت از سیمای شبکه تبرستان به صورت زنده پخش شد.

خجسته سالروز میلاد دُرّ درخشان خلقت، ماه روشن آسمان هدایت، روز تبریک و سلام و صلوات است. امروز سبد سبد تبریک و سلام از عرش می بارد و عطر خوش بهشت آسمان را در می گیرد.

بیستم جمادی الثانی هر سال، روزی پر از خاطره و معنویت است؛ خاطراتی شیرین از مادران مهربان،فرزندان با محبت و همسران با وفا ؛ این روز به یُمن ِ زاد روز بانوی نمونه اسلام، فاطمه زهرا ( سلام الله علیها) ، روز مادر نام گرفته است ؛ بانویی كه گل سرسبد تمام بانوان عالم است؛ تنها زنی كه پدرش معصوم ، شوهرش معصوم و خودش نیز معصوم بوده و پیامبر گرامی اسلام (ص) به او لقب " اُم ابیها "  داده است،یعنی زنی كه برای پدرش همچون مادر بود.

زندگی و سیره حضرت زهرا(س) به قدری آموزنده و جذاب است كه هر زن آزاده ای در جهان او را چونان قدیسه ای تحسین می كند؛ زنی كه تولدش از دامن خدیجه كبری ، همسر پیامبر گرامی اسلام (ص) و در كانون نخستین خانواده اسلامی با نغمه های آسمانی و تسبیح قدسیان همراه شد و شب میلادش را عرشیان به بانگ تكبیر و تسبیح جشن گرفتند و خداوند لقب كوثر به او عطا كرد؛ زیرا وی سرچشمه ی تمام خوبی های جهان است.

این برنامه بر آنست که فعالیت بانوان موفق در همه عرصه ها از جمله ورزشی، پزشکی،کشاورزی،هنری،علمی را به تصویر بکشد.

گزارش،ترانه،داستانک،مهمان برنامه،داستانک و ...از آیتمهای این برنامه است.

 

 

Loading the player...
سال تولید: فروردین 1394
عوامل تولید:

کارگردان:فردین بیطرف

منشی صحنه:زهره صفر نژاد

مجری:فاطمه محمدی نژاد

تصویربرداران:صادق ذاکری-تقی قاسم پور-صادق ذاکری-حمید درواری-شهریار رفیقی

نورپرداز: تقی قاسم پور

صدابردار:مرتضی کاظمی

تکنسین فنی:جمشید صادقی

طراح دکور:علی راعیانی

دستیاران:رقیه عالمی-صدیقه قاسمی

تدوینگر:علی امامی

گریمور:مریم منتظر