سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

تا انتخاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تا انتخاب

تهیه کننده:رقیه احمدزاده عالمی
تصویربرداران:علیرضا احمدی-جواد مظفری
تدوین و گرافیک:علیرضا امرا
صدابردار:علیرضا احمدی
نویسنده:صادق علی رنجبر
دستیار:مریم آشتیانی
مجری و گزارشگر:سید امیر رخت اعلا

انقلاب اسلامی ایران به عنوان یکی از مردمی ترین انقلاب ها در تاریخ این کشور و همچنین کشورهای مدعی مردم نهاد در جهان است و همواره مولفه های مردمی آن از ویژگی های بارز و شاخص آن به حساب  می آید .
انقلاب اسلامی پس از شکل گیری در کوتاه ترین زمان ممکن به برگزاری انتخابات اقدام نمود و به عنوان یکی از کشورهای مهم با  نگاه مردم سالاری دینی به حساب می آید و تحولات کشور با حضور مردم ، اراداه مردم ، ارتباط فکری ، عقلانی و عاطفی مردم صورت می گیرد .
شاه بیت حماسه سیاسی ،حضور مردم در انتخابات است و انتخابات در حقیقت سرمایه گذاری عظیم ملت ایران است و آراء یکایک مردم سهمی است از همان سرمایه گذاری و سپرده گذاری .
رهبر معظم انقلاب هم در مورد اهمیت انتخابات می فرماید: انتخابات یکی از آزمونهای بزرگ ملت ایران در مقابل چشم دشمنان است و عظمت ملت ایران را حضور مردم در انتخابات نشان می دهد .
حضور در انتخابات یعنی تعیین سرنوشت کشور توسط مردم و در این بین رسانه ملی به عنوان رسانه خاص ، سهم عظیمی در تهییج و تشویق  حضور حداکثری مردم در انتخابات و تبیین این امر مهم دارد و راهبرد رسانه ملی انتخابات پرشور با مشارکت بالاست و البته ایجاد تفکر عمیق در مخاطب که درست بنگرند و خوب بیندیشند و انتخابی اصلح داشته باشند .
بویژه با توجه به آنکه در زمان انتخابات دشمنان با بمباران تبلیغاتی  به دنبال جذب افکار عمومی به نفع خود و کاهش حضور مردم درصحنه هستند رسانه های داخلی می باید اعتماد سازی لازم را در جامعه انجام دهند تا مخاطب  تحت تاثیر این تبلیغات قرار نگیرد .
لذا طرح  پیشنهادی به اتفاق (با هم) تا اتفاق ،  وحضور در بین اقشار مختلف جامعه و تبیین موضوع مهم انتخابات و تبلیغ آن گامی است در تاثیر گذاری افکار عمومی  برای حضور پرشور در پای صندقهای اخذ رای و انتخاب فرد اصلح و شایسته و داشتن مجلس مقتدر ، مشروع مقبول و کار آمد؛ چرا که مجلس پایگاه اساسی نظام و مردم و مایه حضور و مشارکت واقعی مردم در تصمیم گیری ها و مظهر اراده ملی است .
برنامه  در قالب گزارش پرتابل شامل بخشهای ذیل می باشد :
پلاتو  مجری گزارشگر- وله های گرافیکی- سرودها و کلیپ های تهیجی انتخاباتی – ملی و حماسی- کلام بزرگان- گزارش از اقشار مختلف جامعه و ...


 

سال تولید: 1398