جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

تامین سرمایه در گردش 200 واحد تولیدی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تامین سرمایه در گردش 200 واحد تولیدی در مازندران

استاندار مازندران از تامین سرمایه در گردش 200 واحد تولیدی استان در روزهای آینده خبر داد.

تامین سرمایه در گردش 200 واحد تولیدی در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، ربیع فلاح‌جلودار چهارشنبه شب در مراسم گرامیداشت روز اصناف، اظهار داشت: اصناف و بازار نقش بسیار سازنده‌ای در سرنوشت کشور دارند.

وی با اعلام اینکه 25 درصد از فعالان صنفی مازندران تولیدکننده هستند، افزود: این قشر در ایجاد اشتغال نیز نقش اساسی دارند به همین دلیل نیز باید حمایت شوند.

استاندار مازندران با بیان اینکه در کمک به طرح‌های اقتصاد مقاومتی اصناف نقش اثرگذار دارند، خاطرنشان کرد: نقش این قشر در بهبود فضای کسب و کار باید جدی گرفته شود.

این مسؤول در ادامه به اقدامات انجام شده برای ایجاد رونق کسب و کار در استان و نیز حمایت از واحدهای تولیدی اشاره کرد و گفت: در برش استانی باید زمینه رونق اقتصادی 353 واحد تولیدی در استان در سال 95 فراهم شود.

فلاح‌جلودار با اعلام اینکه در ستاد تسهیل استان 200 واحد برای دریافت سرمایه در گردش معرفی می‎شوند، افزود: مشکل تامین سرمایه در گردش این واحدها در کمتر از سه هفته دیگر باید مشخص شود.

وی اشاره به اینکه برای ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال در استان 650 مصوبه در ستاد تسهیل استان داشتیم، تصریح کرد: مشکلات 300 واحد تولیدی که با مالیات، تامین اجتماعی و بانک‌ها رفع شد.

استاندار مازندران با اعلام اینکه برای رفع مشکلات اصناف استان نیز باید ستاد رفع تسهیل رفع موانع اصناف را ایجاد کنیم، گفت: در این ستاد مشکلات واحدی صنفی مطرح و نسبت به رفع آن اقدام شود.