جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

تامین آب 6900 روستا در کشور با تانکر انجام می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تامین آب 6900 روستا در کشور با تانکر انجام می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حمیدرضا جانباز صبح امروز در بازدید از پروژه‌های آبرسانی روستاهای آمل اظهار داشت: هنوز برای تامین آب شرب برخی از روستاهای کشور مشکل وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه تامین آب شرب در روستاهایی که منابع آبی ناپایداری دارند با تانکرهای حمل آب انجام می‌شود، افزود: تامین آب شرب 6 هزار و 900 روستا در کشور از طریق تانکرهای حمل آب انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب با بیان اینکه کاهش تعداد روستاهایی که حمل آب شرب با تانکر انجام می‌شود یکی از دغدغه‌های این شرکت است، گفت: استفاده از آب شرب سالم و بهداشتی حق همه مردم است.

جانباز در مورد طرح‌های آبرسانی بازدید شده شهرستان آمل نیز بیان داشت: روند پیشرفت عملیات اجرایی مجتمع‌های آبرسانی این شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

وی پیشرفت فیزیکی عملیات اجرایی مجتمع‌های آبرسانی در این شهرستان را رضایت بخش دانست و یادآور شد: تا پایان سال مالی 93 با اختصاص اعتبار این پروژه‌ها به بهره‌برداری می‎رسد.

جانباز با اشاره به اینکه حق طبیعی مردم است که از آب شرب سالم بهره‎‌مند شوند، گفت: در آینده نزدیک نوسانات آبرسانی در این روستاها برطرف شود.

به گزارش فارس با حضور معاون وزیر نیرو و پنج پروژه آبرسانی روستایی شهرستان آمل بازدید شد.

در این بازدید مدیران عامل شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی و شهری مازندران و نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

طرح‌های آبرسانی دشت سر، دابودشت، مرکزی این شهرستان که در روستاهای بزمینان، زیارو، کملا،رشکلا، آهنگرکلای هراز پی امروز با حضور مسئولان بازدید شد.

{jcomments off}