جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

تامین آب شرب یک‌میلیون نفر توسط آبفار مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

تامین آب شرب یک‌میلیون نفر توسط آبفار مازندران

معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران گفت: این شرکت با زیرپوشش داشتن هزار و 800 روستا آب شرب حدود یک میلیون نفر را تامین می‌کند.

تامین آب شرب یک‌میلیون نفر توسط آبفار مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران، به مناسبت هفته پدافند غیرعامل مانور آمادگی و ارزیابی تجهیزات و امکانات گروه اتفاقات و اکیپ‌های مهار نشت گاز کلر و آزمایشگاه سیار با حضور جانشین و اعضای ستاد بحران آبفار مازندران در منطقه گهرباران شهرستان میاندورود با هماهنگی 10 شهرستان بهشهر، گلوگاه،  میاندورود، ساری، قائم‌شهر، جویبار، سیمرغ، سوادکوه شمالی و سوادکوه اجرا شد. 

معاون نظارت بر بهره‌برداری و جانشین ستاد بحران شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران در حاشیه مانور با اشاره به ضرورت آمادگی در برابر خطرات و حوادث احتمالی اظهار کرد: این شرکت با زیرپوشش داشتن هزار و 800 روستا آب شرب حدود یک میلیون نفر را تامین می‌کند که با توجه به تغییرات آب و هوا و همچنین خطرات بالقوه سیل، زلزله و... در استان، آمادگی نیروها و تجهیزات باید متناسب با گستردگی استان و جمعیت زیرپوشش باشد تا در حوادث غیرمترقبه بتوانیم ضمن جلوگیری از بروز خسارات، پاسخگوی مردم باشیم.

دلاور بابازاده هدف از اجرای مانور را ارتقای میزان آمادگی در برابر بحران‌های احتمالی پیش رو، ارزیابی توان و نیروهای عملیاتی شرکت‌های بهره‌بردار بخش خصوصی و کارکنان و مدیران آبفار شهرستان‌ها عنوان کرد.