جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

تاش(هم سنگ بودن) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

تاش(هم سنگ بودن)

طراح و تهیه کننده:علی اصغر باباکوهی
کارگردان:فردین بیطرف
تصویربرداران استودیو:داریوش طالبی-سیدکاظم موسوی-رحمت حاجیان-فردین شیری
صدابردار:رجب صادقی
تدوین:فرشاد رضایی
نورپرداز:هادی بیات
منشی صحنه:ثمانه محمد پور
آرم شروع:محمد غزاییان
نویسندگان:دکتر صادق رنجبر-حجت السلام رضاپور-علی اصغرباباکوهی-دکتر احمدی
دستیار تهیه:فاطمه احمد زاده
دستیار نور:مهدی بهارفر
دستیار صدا:فرشید عنایتی
موشن گرافیک:فرشاد رضایی
مشاوران:دکتر صادق رنجبر-دکتر مصطفی رستمی

سال ۱۳۹۷، چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است.آری ،ملتی که در راه خدا قیام می‌کند و در این مسیر ولایت الهی را پذیرفته، خداوند به او ثبات قدم عطا می‌کند و او را از همه تنگناها و تنگه‌های سخت و خطرناک عبور می‌دهد. در چهل سال گذشته، ملت ایران بر همین مبنا و اساس، بر توطئه‌هایی چون؛ کودتاها، غائله تجزیه‌طلبی، تروریسم داخلی مورد حمایت بیگانه، جنگ تحمیلی، تحریم‌ها و جنگ اقتصادی، فتنه‌های بزرگی چون فتنه ۸۸ و جنگ‌های نیابتی و گروهک‌های تروریستی تکفیری در منطقه، غلبه کرده است. اکنون شعارهای اصلی انقلاب و ارزش‌های بنیادین انقلاب، پس از چهل سال، نه تنها فراموش نشده، بلکه مورد توجه جدی نظام، رهبری و توده‌های مردم است. دلیل اصلی دشمنی‌های نظام سلطه با محوریت آمریکا علیه جمهوری اسلامی، پایبندی نظام و مردم به همین شعارها و ارزش‌ها است. شعارها و ارزش‌هایی چون؛ استقلال، آزادی، مردم‌سالاری، اعتمادبه‌نفس ملی، خودباوری ملی، عدالت، استکبارستیزی، حمایت از مستضعفان و تحقق و پیاده‌ شدن احکام دین و شریعت، مورد توجه جدی نظام و مردم است.
رهبر حکیم انقلاب اسلامی در بیانات نوروزی در حرم مطهر رضوی، وضعیت انقلاب اسلامی در چهل سالگی را این‌ چنین توصیف فرمودند: «چهل سالگی انقلاب دوران پیری انقلاب نیست، دوران عقبگرد انقلاب نیست، دوران پختگی و نشاط انقلاب است. انقلاب در چهل سالگی، بحمدالله با قدرت، با حفظ شعارها و با برافراشته بودن پرچم‌های اصلی، همچنان دارد به پیش می‌رود.»
این برنامه به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور صاحبنظران،مسوولان ارشد استانی و جوانان و اقشار مختلف به بحث و تبادل نظر در مورد مباحث-ظرفیت ها و توانمندیهای استان و کارهای صورت گرفته در 4 دهه انقلاب پرداخته می شود.
 

سال تولید: 1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برای دانلود برنامه تاش 19مرداد چکار کنم ؟... وحید دمیرچی ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۰۹:۰۸

وحید دمیرچی
سلام برای دانلود برنامه تاش 19مرداد چکار کنم ؟ راهنمایی کنید


...............................................
لطفا به آرشیو مرکز مراجعه نمایید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۰۹:۰۸