جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

بی‌نیازی کشور در زمینه تجهیزات دفاعی - نمایش محتوای خبر

 

 

بی‌نیازی کشور در زمینه تجهیزات دفاعی

به گزارش خبرگزاری فارس از بابل،ابوطالب شفقت پیش‌ از ظهر امروز در تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بابل،اظهار داشت: حفظ تشکل بسیجی با مسجد محوری امکان‌پذیر بوده و برای حفظ این تشکل،سازماندهی و توسعه فرهنگ بسیجی،باید مسجد محوری در اولویت اول جامعه بسیجی قرار گیرد.

وی افزود: یکی از الزامات اصلی بسیج اطاعت‌پذیری از دستورات رهبری است.

شفقت با اشاره به اینکه با اطاعت پذیری بازدارندگی همه‌جانبه تحقق می‌یابد،خاطرنشان کرد: پیشرفت و ارتقا در چهار عرصه فکر و اندیشه،علم و تکنولوژی،پیشرفت در سبک و طراحی زندگی اسلامی و موفقیت سیاسی دنبال می‌شود.

شفقت با بیان اینکه امروزه تفکر و فرهنگ بسیجی در همه عرصه‌های جامعه اسلامی شکل می‌گیرد،خاطرنشان کرد:حضور گسترده شما بسیجیان در عرصه‌های مختلف صهیونیست و استکبار جهانی را به زانو در آورده است.

معاون وزیر دفاع با اشاره به اینکه حضور بسیجیان مخلص در صحنه قدرت مذاکرات ایران را در جهان بالا برده است،تصریح کرد: حضور بسیجیان سبب تقویت انقلاب،بالا بردن توانمندی کشور و افزایش قدرت دیپلماسی ایران در عرصه جهانی می‌شود.

شفقت متذکر شد: باید متناسب با هر زمان سلاح خاصی به کار برد و امروز ما افتخار می‌کنیم که به کمک دانشمندان و متفکران جوان توانستیم در زمینه تجهیزات دفاعی بی‌نیاز بوده و تمام نیازمندی‌های نیروهای مسلح را  در کشور با بهترین کیفیت تامین کنیم.