جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

بیمه 6 هزار نفر از ورزشکاران چالوسی - نمایش محتوای خبر

 

 

بیمه 6 هزار نفر از ورزشکاران چالوسی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، محمد دارابی صبح امروز در همایش بزرگ ورزشی که به مناسبت هفته تربیت‌بدنی در سالن همایش‌های اداره بهزیستی چالوس برگزار شد اظهار داشت: هیئت پزشکی ورزشی شهرستان چالوس توانست در نیمه نخست سال‌جاری تعداد 6 هزار نفر از ورزشکاران را بیمه کند و همچنین 6 میلیون تومان نیز خسارت بیمه را برای ورزشکارانی که در مسابقات ورزشی آسیب دیدند پرداخت کرد.

دارابی تصریح کرد: هیئت پزشکی ورزشی شهرستان چالوس در راستای سلامت ورزشکاران فعالیت می‌کند و در تمام مسابقات ورزشی پزشک‌یار تیم و مسابقات را تأمین می‌کند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری همایش پزشکی ورزشی در شهرستان چالوس بیان داشت: برخی از باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی رعایت نکات بهداشتی را نادیده می‌گیرند و سلامتی ورزشکاران را به‌خطر می‌اندازند بنابراین تصمیم گرفتیم تا با برگزاری این همایش کمکی به افرادی‌که برای سلامتی ورزش می‌کنند کرده باشیم.

رئیس هیئت پزشکی شهرستان چالوس اعلام داشت: هیئت پزشکی شهرستان چالوس در نظر دارد تا کلاس آموزشی را برای افرادی که قصد دارند تا در مسابقات ورزشی به‌عنوان پزشک‌یار ایفای وظیفه کنند برگزار کند که این کلاس منوط به حد نصاب رسیدن شرکت کنندگان در این آموزش‌ها می‌باشد.

وی در پایان بیان کرد: اگر چنان‌چه هر هیئت و باشگاهی در شهرستان چالوس نیاز به ارائه راهکار از نظر تغذیه و سلامت داشته باشد هیئت پزشکی ورزشی شهرستان چالوس با داشتن متخصص و بهداشت‌یار آماده ارائه خدمات به این قشر‌ها است.

{jcomments off}