رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

بیمارستان ولایت با تعرفه نیروهای مسلح خدمات عمومی ارائه می‌دهد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیمارستان ولایت با تعرفه نیروهای مسلح خدمات عمومی ارائه می‌دهد

رئیس بیمارستان ولایت مازندران گفت: بیمارستان ولایت با تعرفه نیروهای مسلح خدمات عمومی ارائه می‌دهد.

بیمارستان ولایت با تعرفه نیروهای مسلح خدمات عمومی ارائه می‌دهد

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حسنعلی نیرین صبح امروز در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه بیمارستان ولایت نخستین بیمارستان سپاه پاسداران در استان است، اظهار کرد: بیمارستان 64 تختخوابی ولایت به‌طور تخصصی با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد تومان از سوی سپاه ساخته شد.

وی با اشاره به اینکه زمین بیمارستان ولایت در سال 74 از سوی مقام معظم رهبری اهدا شد، افزود: این بیمارستان در زمینی به مساحت 16 هزار متر مربع و در زیربنای 9 هزار و 200 متر مربع احداث شده است.

نیرین بیان کرد: بیمارستان ولایت دارای بخش‌های تخصصی، ام آر آی، تصویربرداری ریوی، سی‌تی‌.اسکن، بخش‌های آزمایشگاهی مجهز و جراحی مجزای مردان و زنان و دستگاه‌های مجهز به تکنولوژی روز دنیا را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیمارستان ولایت دارای 64 تختخواب درمانی است، تصریح کرد: تا سال 96 مجوز توسعه و افزایش تخت درمانی این بیمارستان گرفته شده است.

معاون بهداشت و درمان سپاه کربلای مازندران، گفت: برای بیمارستان ولایت 250 نیرو به کارگیری شده است.

این مسؤول با اشاره به اینکه بیمارستان ولایت علاوه بر خدمات به کل نیروهای مسلح، خدمات عمومی هم ارائه می‌دهد، ادامه داد: بیمارستان ولایت وابسته به بهداشت و درمان سپاه کربلای مازندران است و با تعرفه نیروهای مسلح خدمات درمانی و بیمارستانی ارائه می‌دهد.

به گزارش فارس، بیمارستان 64 تختخوابی ولایت سپاه کربلا امروز به مناسبت هفته بسیج با حضور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران افتتاح شد.