جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

بیش از13هزار تخلف حادثه ساز رانندگی در آمل ثبت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از13هزار تخلف حادثه ساز رانندگی در آمل ثبت شد

سرهنگ ˈمحمد صادق پهلوانˈ روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: دراین این ارتباط تعداد یکهزار و211 دستگاه موتورسیکلت متخلف به همراه یکهزار و 52دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

وی همچنین از اجرای طرح های کنترل نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در این شهرستان در سال جاری خبر داد وافزود: در اجرای این طرح امسال حدود 265 واحد صنفی متخلف در آمل پملپ شد.

فرمانده انتظامی آمل، تصریح کرد: 15 باند سرقت نیز در این مدت توسط پلیس شهرستان آمل منهدم شد و که در رابطه با کشفیات سرقت در این شهرستان امسال حدود 23 درصد افزایش داشته است.

سرهنگ پهلوان همچنین گفت: از ابتدای امسال تاکنون با انهدام 5 باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان آمل بیش از 112 کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی وصنعتی از عوامل تهیه وتوزیع در این شهرستان کشف وضبط شد.

وی افزود: دراین راستا که با هدف مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و معتادان در شهرستان انجام شد، بیش از 88 طرح پاکسازی نقاط آلوده در این شهرستان اجرا و 827 متهم به مواد مخدر شناسائی و دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی آمل، تعامل خوب و سازنده مردم با پلیس را بزرگ ترین پشتوانه پلیس در برخورد با جرائم و ناهنجاری های اجتماعی دانست وتصریح کرد: افرادی که اقدام به خرید و فروش مواد مخدر در جامعه می کنند مجرم بوده و باید طبق قانون با آنها برخورد شود.

وی ادامه داد: باید برنامه ریزی ویژه ای در زمینه مبارزه با مواد مخدر صورت بگیرد و بدون شک دستگاه های فرهنگی و خانواده نقش اصلی و محوری را در این زمینه بر عهده دارند.

سرهنگ پهلوان با بیان اینکه دشمنان با هدف آلوده کردن جوانان به مواد مخدر نسبت به ترویج و توزیع مواد افیونی سنتی و صنعتی تلاش می کنند، اضافه کرد: خانواده ها باید با تبیین عواقب و عوارض مهلک مصرف مواد مخدر از آلوده شدن فرزندانشان جلوگیری کنند.