جهش تولید | چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹

بیش از 900 بسته غذایی بین نیازمندان نوشهر توزیع شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 900 بسته غذایی بین نیازمندان نوشهر توزیع شد

رفیع خانکشی  روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تعداد سبد غذایی که ارزشی بالغ بر 450میلیون ریال داشته است از آغاز ماه مبارک رمضان در میان نیازمندان زیر پوشش این نهاد توزیع شده است.

وی گفت: این سبدهای غذایی شامل برنج، روغن، خرما، حبوبات، قند و شکر، سویا، ماکارونی، چای بوده است.

وی استقبال مردم نوعدوست در کمک به ایتام و نیازمندان در ماه مبارک رمضان را بسیار خوب دانست و اظهار داشت: فقط در روز جشن رمضان کمیته امداد امام (ره)شهرستان نوشهر یک میلیارد و 270 میلیون ریال جمع آوری شد.

وی خاطرنشان کرد: 235 یتیم و بیش از هفت هزار نفر زیر پوشش این نهاد هستند که از خدماتی نظیر هزینه های ماهیانه، کمک معیشت، دارو و درمان، جهیزیه، تحصیل و وامهای برای اشتغال، تعمیر و ودیه مسکن به آنان ارایه می شود.

وی ادامه داد: علاوه بر این 80 میلیون ریال از سوی مردم و خیرین برای اطعام نیازمندان اهدا شده است که تاکنون هز ار و 500 نفر در شهرستان اطعام شدند.

خانکشی با اشاره به کسب رتبه دوم استان درایجاد فرصت شغلی از سوی این نهاد در سال گذشته گفت: با کمک خیرین و مردم این شهرستان برای بیش از 800 نفر در سال 91 اشتغالزای شد.

وی با اشاره به برپایی پایگاه های در سطح شهر، مساجد و مصلی همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر گفت: کمیته امداد امام (ره) شهرستان آماده جمع آوری زکات فطریه نمازگزاران و مردم مومن منطقه خواهد بود.

مردم انقلابی نوشهر در روز راهپیمایی قدس 110 میلیون ریال جهت کمک به مردم فلسطین به کمیته امداد امام (ره) اهدا کردند.