رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

بیش از 8 کیلوگرم انواع مواد مخدر در تنکابن کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 8 کیلوگرم انواع مواد مخدر در تنکابن کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی تنکابن از کشف 8 کیلو و 123 گرم انواع مواد مخدر در هفته گذشته از قاچاقچیان در این شهرستان خبر داد .

بیش از 8 کیلوگرم انواع مواد مخدر در تنکابن کشف شد

سرهنگ رامین شمس روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : از این میزان مواد مخدر کشف شده ، 4 کیلوگرم تریاک ، 2 کیلوگرم شیشه و مابقی نیز از انواع مواد مخدر بویژه حشیش بوده است.
وی با بیان اینکه مبارزه جدی با قاچاقچیان موادمخدر به عنوان یکی از مطالبات مهم مردمی به صورت شبانه روزی دنبال می شود ، اظهار داشت : در این ارتباط 5 قاچاقچی موادمخدر دستگیر و و پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.
شمس خاطرنشان کرد : پیشگیری و مقابله با سرقت ها ، مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر ، برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و روان سازی ترافیک در شهر از اولویت های برنامه های ناجا در این شهرستان است که با جدیت پیگیری خواهد شد.
فرمانده نیروی انتظامی تنکابن ، تصریح کرد : متاسفانه فاصله زمانی بین تولید و مصرف مواد مخدر کاهش یافته است و نوجوانان و جوانان بهترین شکار برای قاچاقچیان مواد مخدر هستند بنابراین خانواده ها باید بسیار در این زمینه هوشیار باشند و رفتار فرزندانشان را تحت کنترل خود داشته باشند .
وی پیشگیری از ابتلا به مواد مخدر را بهترین راهکار برای جلوگیری از افزایش روز افزون این پدیده شوم بیان کرد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را جهت پیگیری در اسرع وقت با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.
طبق آماررسمی مازندران حدود 50 تا 60 هزار معتاد دارد و در سال گذشته نیروی انتظامی این استان حدود سه تن مواد مخدر کشف کرد.
شهرستان 162 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.