سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

بیش از 75 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در چالوس / آمادگی ثبت‌احوال در روزهای پنجشنبه و جمعه - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 75 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در چالوس / آمادگی ثبت‌احوال در روزهای پنجشنبه و جمعه

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان چالوس از تعداد 75 هزار و 927 واجد شرایط رای دادن در این شهرستان خبر داد و گفت: این تعداد تا پایان دی‌ماه امسال بدون احتساب مهاجرت به ثبت رسیده است.

بیش از 75 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در چالوس / آمادگی ثبت‌احوال در روزهای پنجشنبه و جمعه

شعبانعلی ردایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان چالوس از تعداد 75 هزار و 927 نفر واجد شرایط رای دادن در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: تعداد 3 هزار و 805 نفر رای اولی در شهرستان چالوس واجد شرایط رای دادن هستند.

وی با اشاره به خدمت‌رسانی اداره ثبت احوال چالوس برای حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای در انتخابات نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: در زمینه صدور شناسنامه‌های تعویضی و مفقودی افراد واجد شرایط براساس درخواست‌هایی که تا تاریخ اول اسفند‌ماه دادند، در ثبت احوال و دفتر پیشخوان خدمات سجلی صادر شد و آماده تحویل به صاحبانش است.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان چالوس تصریح کرد: این اداره برای حضور گسترده مردم همیشه در صحنه روز پنج‌شنبه از ساعت 7 صبح تا  19 عصر و روز جمعه نیز از ساعت 7 صبح تا پایان ساعت اخذ رای باز بوده و آماده خدمت‌گزاری است.

وی با تاکید بر فراهم آوردن شرایط حضور مردم در پای صندوق‌های رأی از سوی تمام دستگاه‌های اداری و اجرایی خاطر‌نشان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تهدیدهایی که در حاشیه کشور ما قرار دارد برای لبیک‌گویی به ندای رهبری باید زمینه حضور مردم را در پای صندوق‌های رأی فراهم کرد تا شاهد شکوفایی و رشد زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... در کشور بود.

ردایی در پایان از تحویل 9 هزار و 175 قطعه کارت هوشمند ملی در دی‌ماه امسال خبر داد و گفت: در مدت یک‌ماهه بهمن‌ماه امسال نیز تعداد 2 هزار و 430 قطعه کارت هوشمند ملی تحویل صاحبان این کارت‌ها شد.