جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

بیش از 57 هزار نفر از پارک طبیعت بابلکنار بازدید کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 57 هزار نفر از پارک طبیعت بابلکنار بازدید کردند

فرهاد عسکریˈروز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پارک 716 هکتاری طبیعت بابلکنار با نام ˈ بزچفتˈ همه ساله میزبان گردشگران و مسافران در تعطیلات نوروزی است و امسال نیز استقبال از این پارک زیاد بود.

وی بیشترین استقبال برای بازدید و بیتوته در این پارک را مربوط به سیزده بدر دانست و ادامه داد: در روز سیزده بدر جاده بابلکنار برای دسترسی مسافران و همشهریان با ترافیک سنگینی مواجه شده بود.

عسکری همچنین به فعالیت ستاد تسهیلات نوروزی در شهر بابل اشاره کرد و بیان داشت: ساماندهی دست فروشان با ایجاد بازارچه موقت، ساماندهی تمامی بازارهای زیر پوشش شهرداری در سطح شهر و هماهنگی با اداره بازرگانی و مجمع امور صنفی، مرمت آسفالت و کنده کاری ها و چاله های سطح شهر و ترمیم آن برای رفاه مسافران نوروزی از اقدامات شهرداری بابل بوده است.

وی افزود: ساماندهی نمازخانه، آلاچیق ها ، سرویس های بهداشتی و آب خوری های پارک های نوشیروانی و شهید شکری، ایجاد اماکن اسکان و نصب چادرهای مسافرتی در پارک نوشیروانی، استقرار نیروهای آتش نشانی در میادین اصلی و مرکزی شهر و اماکن محل اقامت موقت گردشگران نوروزی و کنترل خطوط تحت مدیریت سازمان اتوبوسرانی جهت ارائه خدمات مناسب به شهروندان و مسافران نوروزی هم از دیگر اقدامات شهرداری بوده است.

او ایجاد کمپ های نوروزی در ورودی ها و مرکز شهر و بازدید دوره ای شهردار بابل از کمپ ها، تکمیل و اتمام طرح ترمیم و اصلاح و باز پیرایی فضای سبز میادین شهر بابل، گل کاری ویژه در پارک ها، بلوارها، میادین سطح شهر، جمع آوری نخاله ها و شاخه و برگ ها از سطح شهر، مدیریت در جمع آوری و حمل زباله و رفت و روب مناسب معابر با توجه به حجم زباله تولیدی در این ایام را نیز از دیگر اقدامات شهرداری بابل برشمرد.