سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

بیش از 3000 دقیقه برنامه از صدا وسیمای مازندران ویژه سفر ریاست جمهوری به مازندران تولید و پخش شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 3000 دقیقه برنامه از صدا وسیمای مازندران ویژه سفر ریاست جمهوری به مازندران تولید و پخش شد

صدا و سیمای مازندران در طول سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان، بیش از 3000 دقیقه برنامه پخش کرده است.

بیش از 3000 دقیقه برنامه از صدا وسیمای مازندران ویژه سفر ریاست جمهوری به مازندران تولید و پخش شد

سیمای مازندران با پخش بیش از 1600 دقیقه برنامه، سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان را پوشش داده است. «مازندران و آینده» به تهیه کنندگی مهدی وحیدی ویژه برنامه ای است که قبل از سفر هیئت دولت، برنامه های خود را با دعوت از مسئولین استانی و بررسی وضعیت توسعه استان در بخشهای مختلف شروع کرد و در حین سفر نیز با دعوت از معاونین رئیس جمهور،  مخاطبان شبکه استانی را در جریان کامل سفر هیئت دولت به استان قرار داد. این برنامه در خاتمه ضمن تشریح مصوبات این سفر، به جمع بندی موضوعات پرداخت.
سیمای مازندران با پخش زنده مراسم استقبال از رئیس جمهور در فردگاه ساری، پخش زنده دیدار مردمی در ورزشگاه شهید متّقی ساری، دیدار با برگزیدگان، علما، فضلا و خانواده های معظم شهدا، پخش سرود و گزارشهای مردمی و همچنین در برنامه های روتین خود از جمله صوایی، شب شمالی و... با دعوت از مهمانان استانی و کشوری، مردم را در جریان کامل کاروان تدبیر و امید قرار داد.
رادیو مازندران نیز باپخش بیش از 1300 دقیقه برنامه در قالب برنامه های صبح مازندران، پرس و جو، راه زندگی، پیام مازندران، صدای جوان، همدلی و همزبانی، مازرونی ونگ و موج ورزش، از طریق ارتباط تلفنی و یا دعوت از مسئولین استانی و کشوری مخاطبان رادیو را از برنامه ها و مصوبات هیئت دولت مطلع ساخت.
پخش گزارش زنده از مراسم استقبال، گزارش مردمی، میزگرد هفته و پخش میان برنامه هایی با موضوع سفر رئیس جمهور و هیئت دولت، از دیگر برنامه های رادیو بود.
خبر مازندران نیز با پخش 65 دقیقه برنامه تلویزیونی و 45 دقیقه برنامه رادیویی و اعزام بیش از 30 گروه پرتابل خبری و 5 گروه ستادی و 25 اکیپ شهرستانی در مرکز وشهرستانهای استان، این مراسم را پوشش داد.
ارتباط زنده با بخشهای خبری شبکه های سراسری، گفتگوی ویژه خبری، پخش گزارش از توانمندیها و ظرفیت های استان و همچنین مشکلات موجود، مصاحبه با استاندار در خصوص سفر رئیس جمهور به استان، گزارش مردمی، گزارش ایجاد بندر آزاد و گزارش افتتاحیه ها و مراسم گلنگ زنی پروژه ها از سوی وزیران در نقاط مختلف استان، از جمله اقدامات حوزه خبر صدا و سیمای مازندران بود.