سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

بیش از 170 کیلومتر از راه های روستایی نکا آسفالته است - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از 170 کیلومتر از راه های روستایی نکا آسفالته است

سیدعلی صادقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در نکا مجموع راه های روستایی این شهرستان را 472 کیلومتر ذکر کرد و با اشاره به انجام عملیات بهسازی و آسفالت 3/6 کیلومتر از راه های روستای که چندی پیش بپایان رسید گفت: اجرای این طرح با اعتباری بالغ بر7میلیارد و 800میلیون ریال مقدور شد .

صادقی، خاطر نشان کرد: محورهای روستایی گلورد ، سه راهی چناربن به بند بن و گلورد به کارکم از جمله محورهایی بوده که عملیات آسفالت در آنها انجام شده است.

وی ادامه داد : درتوسعه روستایی ، هدف بهبود وضع روستائیان است و برای رسیدن به این هدف باید توانایی روستائیان را در استفاده بهینه از منابع آب و زمین و سرمایه افزایش دهیم تا بتوانند با افزایش تولیدات کشاورزی و فروش مازاد محصولات ، سطح زندگی خود را بالا ببرند.

صادقی، گفت: ساخت ، ترمیم و توسعه راههای روستایی به عنوان یک کار زیربنایی زمینه را برای دستیابی به اهداف توسعه ای فراهم می‌کند.

رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان نکا تصریح کرد : این اداره اقدامات گسترده ای را در زمینه ایمن سازی و بهسازی راههای روستایی و ییلاقی منطقه در دست اجرا دارد تا با آسفالت و ایمن سازی راهها؛ امنیت را برای روستاییان به ارمغان آورد.

مازندران دارای 7 هزار و 766 کیلومتر راه روستایی است که 472کیلومتر از آن در شهرستان نکا واقع شده است.

.