جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

بیشترین آمار تلفات حوادث رانندگی خرداد ماه مربوط به آمل است - نمایش محتوای خبر

 

 

بیشترین آمار تلفات حوادث رانندگی خرداد ماه مربوط به آمل است

علی عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با بیان اینکه تلفات حوادث رانندگی در خرداد ماه امسال 77 نفر است، اظهار داشت: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل پنج درصد کاهش ‌داشت.

وی بیان داشت: از این تعداد فوت،ی 63 نفر مرد و مابقی زن بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران تصریح کرد: بر اساس این گزارش از کل تلفات حوادث رانندگی در خرداد ماه امسال 57 نفر در جاده های برون شهری،17 نفر در محورهای درون شهری و 3 نفر در مسیرهای روستایی جان خود را از دست دادند.

عباسی درباره تفکیک وضعیت متوفیان، گفت: از این میان 28 نفر عابر، 14 نفر موتورسوار، 18نفر سرنشین، 15 نفر راننده و 2 مورد نیز دوچرخه سوار بودند.

وی با اعلام اینکه شهرستان‌های آمل با 15، ساری، نوشهر و محمودآباد هر کدام با 8 فوتی دارای بیشترین متوفی بوده‌اند، افزود: شهرستان‌های فریدونکنار و نکا هر کدام با یک و چالوس، سوادکوه و جویبار بدون فوتی کمترین آمار تلفات حوادث رانندگی را داشته‌اند.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران خاطرنشان کرد: آمار مصدومان حوادث رانندگی نیز که در خرداد امسال به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند، یک هزار و 379 نفر بوده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل چهار درصد کاهش یافت.