سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

بیست و دوم بهمن آغاز پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری از صدا و سیمای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

بیست و دوم بهمن آغاز پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری از صدا و سیمای مازندران

برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری از صدا و سیمای استان از بیست و دوم بهمن پخش می شود.

بیست و دوم بهمن آغاز پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری از صدا و سیمای مازندران

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مازندران، مدیر کل شبکه مازندران در مراسم قرعه کشی برنامه های تبلیغاتی داوطلبان خبرگان رهبری که با حضور نمایندگانی از داوطلبان در صدا و سیما برگزار شد گفت: بر اساس آیین نامه انتخابات خبرگان رهبری و با توجه به اهمیت برگزاری این دوره از انتخابات، رسانه ملی تصمیم به تولید و پخش برنامه های تلویزیونی و رادیویی داوطلبان مجلس خبرگان رهبری از بیست و دوم تا چهارم اسفند ماه گرفته است.
علی صادق مقدسی با بیان اینکه برنامه های تلویزیونی داوطلبان ساعت 22 به مدت 20 دقیقه و برنامه های رادیویی نیز ساعت 9:30 به مدت 25 دقیقه پخش می شود افزود: هر یک از برنامه های تولیدی در یک نوبت باز پخش نیز می شود.
مدیر کل صدا و سیمای مازندران با تأکید بر این که تولید و پخش برنامه های تبلیغاتی داوطلبان خبرگان رهبری در شبکه مازندران با رعایت برابری انجام می شود گفت: بهترین و پربیننده ترین ساعت برای پخش این برنامه ها از شبکه ی مازندران در نظر گرفته شده است.
حسینی نیا دبیر ستاد انتخابات مازندران هم با اشاره به این که از 29 داوطلب مجلس خبرگان رهبری در مازندران، 8 داوطلب تأیید صلاحیت شدند گفت: انتخابات هفتم اسفند، در 9 حوزه انتخابی اصلی و 13 حوزه فرعی استان با حضور 14 هزار ناظر و 450 سر ناظر برگزار می شود.
در پایان این نشست نیز مراسم قرعه کشی پخش برنامه های تبلیغاتی داوطلبان خبرگان رهبری برگزار شد.