سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

بیداری اسلامی در منطقه سبب در هم پیچیدن بساط استکبار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بیداری اسلامی در منطقه سبب در هم پیچیدن بساط استکبار می‌شود

مشاور معاون اول رئیس جمهور گفت: بیداری اسلامی در کشورهای منطقه سبب در هم پیچیدن بساط استکبار می‌شود.

بیداری اسلامی در منطقه سبب در هم پیچیدن بساط استکبار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، رستم قاسمی در آیین وداع با پیکر پاک چهار شهید مجاهد مقاومت مردمی کشور یمن در این شهرستان، اظهار کرد: استکبار جهانی از نخستین روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام راحل در پی طراحی نقشه‌هایی برای براندازی آن بود.

وی افزود: معمولا استکبارگران برای هر نهضت و انقلابی برنامه مدون دارند و برای انقلاب اسلامی ایران با توجه به پیاده‌سازی برنامه‌ها، آن نقشه‌ها نتوانست خواسته‌های‌شان را برآورده کند.

مشاور معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: استکبار جهانی با استفاده از همه امکانات و نقشه‌ها سعی در از بین بردن انقلاب اسلامی دارد ولی با توجه به همه هزینه دشمنان امروزه انقلاب اسلامی به فراتر از مرزها رفته است.

این مسئول بیان کرد: بیداری اسلامی با برکت انقلاب اسلامی ایران ایجاد شده و استکبارگران می‌خواهند امروزه با ایجاد فشارهای داخلی خواسته‌های شوم خود را عملیاتی کنند.

قاسمی با اعلام اینکه اتفاقات کشورهای منطقه و مناطق مختلف دنیا در مقابله با زورگویان به برکت انقلاب اسلامی است، ادامه داد: با درایت مقام معظم رهبری امروزه ایران اسلامی با قدرت در حال طی مسیر خود است.

وی با بیان ایجاد حکومت اسلامی و شیعی در عراق، گفت: امروزه در سوریه و حزب‌الله لبنان وضعیت مطلوبی حاکم است.

وزیر سابق نفت، کشور یمن را در سال‌های گذشته حیاط خلوت آل‌سعود دانست و ادامه داد: ولی امروزه این کشور حاضر به تحمل زور و ستم نیست.

قاسمی با اشاره به قرار داشتن بقعه ناصرالحق در آمل، گفت: مردم مازندران ولایت‌مدار بوده و قرار گرفتن مزار چهار شهید مجاهد یمنی در این شهرستان اقدامی شایسته است.