سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

بکارگیری 125 ناجی غریق در شهرستان بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

بکارگیری 125 ناجی غریق در شهرستان بابلسر

مسؤول کمیته پیشگیری از کاهش غریق بابلسر از بکارگیری 125 ناجی در این شهرستان خبر داد و گفت: 98 ناجی غریق در سواحل بابلسر و 27 ناجی غریق در بهنمیر بکارگیری شدند.

بکارگیری 125 ناجی غریق در شهرستان بابلسر

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، علی روستایی در جلسه طرح سالم‌سازی دریا در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر اظهار کرد: طول نوار ساحلی شهرستان بابلسر 35 کیلومتر است که از این مقدار 13 کیلومتر قابلیت شنا دارد.

وی با بیان اینکه 26 نقطه حادثه‌خیز در بابلسر وجود دارد، تعداد ناجیان غریق را 125 ناجی اعلام کرد و گفت: از این تعداد 98 ناجی در سواحل بابلسر و 27 ناجی در بهنمیر به‌کارگیری شدند.

مسؤول کمیته پیشگیری از کاهش غریق بابلسر تعداد نیروهای امداد و نجات برای این شهرستان را 26 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد هشت نفر در بهنمیر و 18 نفر در بابلسر فعالیت دارند.

روستایی تعداد موتورسیکلت بکارگیری شده در بابلسر و بهنمیر را 9 دستگاه، جت‌اسکی دو دستگاه و تعداد آمبولانس به کارگیری شده در بابلسر و بهنمیر را دو دستگاه اعلام کرد.

وی گفت: علاوه بر استقرار گشت شبانه در سواحل بابلسر تاکنون 15 جلسه تخصصی کمیته پیشگیری کاهش غریق در نقاط حادثه‌خیز شنا برگزار شد.

مسؤول کمیته پیشگیری از کاهش غریق بابلسر در پایان تعداد نجات‌یافتگان غریق توسط نیروهای هلال را 538 نفر، تعداد مراجعان حضوری را یک‌هزار و 810 نفر، تعداد افراد غریق به بیمارستان را 28 نفر و تعداد مصدومان را هشت نفر اعلام کرد.