جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

بودجه 500 میلیارد تومانی برای 453 پروژه شهرداری ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

بودجه 500 میلیارد تومانی برای 453 پروژه شهرداری ساری

معاون فنی عمرانی شهردار ساری گفت: برای 453 پروژه شهرداری ساری بیش از 500 میلیارد تومان هزینه می‌شود.

بودجه 500 میلیارد تومانی برای 453 پروژه شهرداری ساری

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از مرکز امور رسانه شهرداری ساری، عباس رشیدی با اشاره به افتتاح سه پروژه عظیم پل روگذر بلوار کشاورز، بوستان مادر و فاز دوم میدان ابن شهر آشوب در روز آینده، اظهار کرد: 453 پروژه در بخش‌های مختلف تعریف شده‌اند، برخی از آنها را پروژه‌های شاخص می‌دانیم همانند پل کابلی سردار شهید رنجبر، روگذر بلوار کشاورز، فاز دوم شهر آشوب که در مجموع 350 میلیارد تومان برای شهرداری هزینه ایجاد کرده یا می‌کنند.

وی تصریح کرد: بخش دیگری از پروژه‌ها کانال‌های هدایت آب‌های سطحی هستند که برای این پروژه‌ها بیش از 67 میلیارد تومان هزینه شد.

معاون فنی عمرانی شهردار ساری به پروژه‌های مرتبط با پیاده‌روسازی و آسفالت پرداخت و افزود: در این دو بخش شهرداری ساری بیش از 45 میلیارد تومان هزینه می‌کند که تاکنون 30 میلیارد تومان آن را هزینه کرده است، در کنار اینها در برخی پروژه‌ها باید اقدام به تملکات می‌شد مانند پل سردار شهید رنجبر و یا ابن شهر آشوب و نکته جالب آن‌که صد در صد تملکات را انجام داده‌ایم که 10 میلیارد و 400 میلیون تومان هزینه شد.

این مسؤول با اشاره به اینکه قراردادهای برقی برای ایجاد روشنایی و جابه‌جایی تجهیزات اداره برق  منعقد شد، بیان کرد: در این بخش باید بیش از 18 میلیارد و 50 میلیون تومان هزینه شود که تاکنون 10 میلیارد تومان آن هزینه شده است.

رشیدی به پروژه‌هایی مانند جدول، نوه دیوارکشی اشاره کرد و ادامه داد: در این دو مورد بیش از 6 میلیارد و 600 میلیون تومان باید بپردازیم که 5 میلیارد و 700 میلیون تومان آن را پرداخت کرده‌ایم.

وی افتتاح سه پروژه در شامگاه نیمه‌شعبان را مورد توجه قرار داد و گفت: این سه پروژه در یک مراسم نمادین در محل روگذر بلوار کشاورز افتتاح می‌شوند ضمن آن‌که این مراسم سرآغاز افتتاح زنجیروار 127 پروژه خواهد بود که 200 میلیارد تومان برای شهرداری ساری هزینه داشت.