جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

بهروز عطایی :کنار کشیدن کاله مازندران از لیگ برتر والیبال غیرمنتظره بود - نمایش محتوای خبر

 

 

بهروز عطایی :کنار کشیدن کاله مازندران از لیگ برتر والیبال غیرمنتظره بود

ˈبهروزعطاییˈ روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : هنوز هیچ اطلاع دقیقی از علت تصمیم هیات مدیره باشگاه کاله در کنار کشیدن از تیمداری در لیگ برتر والیبال ندارم ؛اما می دانم که به طور قطع این تصمیم برای هواداران پرشمار آملی و مازندرانی این تیم آزار دهنده و عذاب آور است .

سرمربی آملی تیم کاله مازندران از مسئولان استانی وشهرستانی نیز خواست در مورد تصمیم مسئولان این باشگاه واکنش مناسب نشان دهند و مانع اجرای تصمصم آنان در انصراف از حضور در لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور شوند.

عطایی در باره آینده فعالیت حرفه ای خود گفت: چهار باشگاه لیگ برتری ایران به صورت جدی خواهان همکاری با من شده اند ، اما هنوز تصمیم قطعی خود را برای کار با تیم جدید نگرفته ام .

وی اضافه کرد: شرط حضور من در هر تیمی داشتن سازمان مدیریتی قوی وباثبات است و سعی خواهم کرد در فرصت باقیمانده بهترین تصمیم را بگیرم.

سرمربی کاله مازندران در ابن باره که اگر شرایط حضور دوباره کاله در لیگ برتر والیبال فراهم شود، چه تصمیمی خواهد گرفت، گفت : امیدوارم دیر نشود و قبل از اینکه من باشگاه فصل آینده خود را انتخاب کنم این تصمیم گرفته شود.

عطایی سرمربی آملی تیم کاله مازندران در 6سال هدایت این تیم در لیگ دسته یک و5 سال در لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور قهرمانی لیگ دسته یک ، دومقام قهرمانی در لیگ برتر والیبال ایران ، یک قهرمانی در جام باشگاه های آسیا و نایب قهرمانی در لیگ برتر ایران ونایب قهرمانی در جام باشگاه های آسیا را به دست آورد.

تیم والیبال کاله مازندران درفصل گذشته رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور با شکست برابر تیم متین ورامین نایب قهرمان شد.

باشگاه کاله مازندران اوایل هفته جاری به طور رسمی از تیمداری و حضور در فصل آینده رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران انصراف داد.

این تصمیم در نشست روز یکشنبه گذشته هیات مدیره باشگاه ورزشی کاله مازندران در آمل گرفته شد وبه موجب آن قهرمان دو دوره رقابتهای لیگ برتر والیبال ایران وجام باشگاه های جهان ، پس از 5سال حضور در سطح اول والیبال کشور، کناره گیری کرد.

هیات مدیره باشگاه کاله مازندران دلایل انصراف از بازیهای لیگ برتر والیبال را شامل اولویت دادن به ساخت سالن سرپوشیده چند منظوره 10هزارنفری این باشگاه وپرداختن به فعالیت ها و اقدامات پایه ، شناسایی و آموزش استعداد های والیبال در شهرستان آمل اعلام کرد.