سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

بهره مندی بیش از 10هزار گردشگر ساحلی از خدمات هلال احمر مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره مندی بیش از 10هزار گردشگر ساحلی از خدمات هلال احمر مازندران

ˈمهدی ولی پورˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود: تیم های امدادی هلال احمر استان به چهار و هزار و 500 نفر در محدوده داخل طرح های ساماندهی و شش هزار نفر نیز در محدوده خارج از طرح های مزبور خدمات امدادی لازم را ارایه دادند.

وی بیان داشت: همچنین امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر مازندران از آغاز اجرای طرح تا کنون به بیش از یکصد هزار گردشگر و مسافران خدمات مورد نیاز را ارایه داده اند.

وی ادامه داد: در این مدت حدود 12 هزار نفر نیز با مراجعه حضوری به پایگاهها و پست های ساحلی جمعیت هلال احمر استان خدمات مورد نیاز دریافت کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: در مجموع نه هزار نفر روز امدادگر و نجاتگر با بکارگیری دو هزار و 316دستگاه روز خودروی امدادی و آمبولانس در اجرای طرح امداد و نجات ساحلی مشارکت دارند.

ولی پور با اشاره به اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافرین به موازات طرح امداد و نجات ساحلی ،از سوی معاونت جوانان این جمعیت، بیان داشت: از آغاز این طرح در 15خرداد سال جاری تا کنون بیش از 80 هزار گردشگر با مراجعه به پست های جمعیت هلال احمر استان خدمات لازم را دریافت کردند.

وی با اعلام ارایه خدمات مورد نیاز به سه هزار گردشگر توسط تیمهای گشت تحت عنوان سحاب، افزود: توزیع 40 هزار بروشور و بسته اطلاع رسانی و مشاوره های ایمنی و سلامت با هدف کاهش غریق در سواحل از جمله خدمات ارایه شده به گردشگران توسط این جمعیت در مدت یاد شده بوده است.