سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

بهره برداری از پل زغال چال ساری در عید سعید قربان - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از پل زغال چال ساری در عید سعید قربان

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی عبوری شامگاه یکشنبه در آخرین جلسه علنی سومین شورای اسلامی شهرستان ساری با بیان اینکه در مدت حضور خود در شهرداری و در کنار اعضای شورا به عنوان شاگردی در حال درس پس دادن بودم، اظهار داشت: حسن اعتمادی که تک تک اعضا شورای سوم به من داشتند و حمایت و هدایت اعضا باعث رشد روزافزون خدمات رسانی در حوزه شهرداری ساری شد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در شوراهای چهارم باید این خدمات از طرف شورا ادامه یابد، افزود: شورای سوم با مصوبات درست، بجا و راهکارهای مناسب توانست در خدمات رسانی به مردم نمود پیدا کند.

شهردار ساری با بیان اینکه از اعضای شورای سوم ساری سه نفر در شورای چهارم حضور ندارند، گفت: رای بالای دکتر احمدی، مهندس رضائی، فرح آبادی و محمدی کیادهی نشان از این بود که عملکرد آنها مورد قبول شهروندان بوده است.

وی با یادآوری اینکه تلاش و هماهنگی اعضای شورای سوم سبب پیشرفت شهرداری شده است، از چهار عضو شورای سوم که در دوره چهارم شورای اسلامی ساری حضور دارند نیز تشکر و قدردانی کرد.

عبوری در بخش دیگری به بیان اینکه دو خبری خوش در آخرین جلسه شورای سوم به مردم و اعضای شورا دارم از بهربرداری پل بزرگ ذغالچال ساری در 25 مهرماه سال جاری مصادف با عید سعید قربان خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این کار زیربنایی از بهمن ماه سال گذشته کلید خورده است، گفت: این پروژه با وجود مشکلات عدیده مالی و عدم حمایت دولت زودتر از زمان مقرر به بهره برداری خواهد رسید.

وی دومین خبر خوش جلسه علنی این هفته شورای ساری را بهره برداری از کانال آبهای سطحی عنوان کرد و گفت:  تلاش می شود بهره برداری از این کانال بزرگ تا قبل از بازگشائی مدارس صورت بگیرد.

عبوری در پایان از خبرنگاران و مرکز امور رسانه شهرداری ساری تشکر و قدردانی کرد و خبرنگاران را همراه همیشگی جلسات علنی شورای شهر دانست.