جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

بهره‌مندی 453 خانوار روستایی گلوگاه از راه استاندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌مندی 453 خانوار روستایی گلوگاه از راه استاندارد

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، علی‌اکبر علی اکبری گفت: با توجه به اقدامات دولت در چند سال اخیر بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی شکل پررنگ‌تری گرفته و در حال حاضر به عنوان یکی از اهداف و برنامه‌های اساسی راه و شهرسازی استان به شمار می‌آید.

وی افزود: از این رو این اداره در راستای برنامه‌های خود در زمینه بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی زیر پوشش خود اقدامات گسترده‌ای را در دست اجرا دارد.

علی اکبری از اتمام عملیات بهسازی و آسفالت محور روستایی «سنکیابسر» در بخش کلباد شهرستان گلوگاه خبر داد و افزود: با برنامه‌ریزی به عمل آمده عملیات بهسازی و آسفالت 2/1 کیلومتر از این محور با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 700 میلیون ریال به اجرا درآمد.

وی با اشاره به بهره‌مندی 453 خانوار در این منطقه از نعمت یک راه ایمن و مناسب اظهار داشت: علاوه بر بهسازی و آسفالت اقدامات گسترده‌ای در زمینه ایمن‌سازی در قالب نصب انواع علائم اطلاعاتی و هشداردهنده و همچنین احداث کانال هدایت آب‌های سطحی به طول 350 متر در سطح این محور به اجرا درآمد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلوگاه با اعلام این نکته که احداث این محور توسط این اداره در سال‌های گذشته انجام پذیرفت، تصریح کرد: از 7 هزار و 766 کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران مقدار 137 کیلومتر در شهرستان گلوگاه قرار دارد.