جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

بهره‌مندی 362 واحد تولیدی مازندران از تسهیلات رونق کسب و کار - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌مندی 362 واحد تولیدی مازندران از تسهیلات رونق کسب و کار

استاندار مازندران از بهره‌مندی 362 واحد تولیدی مازندران از تسهیلات رونق کسب و کار خبر داد.

بهره‌مندی 362 واحد تولیدی مازندران از تسهیلات رونق کسب و کار

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح ظهر امروز در جمع خبرنگاران از کسب رتبه نخست استان مازندران در ارائه تسهیلات بسته رونق تولید در کشور خبر داد و اظهار کرد: 362 واحد تولیدی مازندران از تسهیلات رونق کسب و کار بهره‌مند شدند.

وی افزود: برگزاری نشست‌های مشترک ستاد تسهیل، رفع موانع تولید در استان، شهرستان‌ها و نشست‌های مشترک برای مدیران بانک‌ها برای تسریع در پرداخت تسهیلات موجب شد تا رشد سه برابری پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی مازندران را شاهد باشیم.

استاندار مازندران خاطرنشان کرد: تا عصر روز شنبه سوم مهرماه 367 واحد تولیدی از تسهیلات بسته رونق تولید به ارزش یک‌هزار و 662 میلیارد ریال بهره‌مند شدند.

وی تصریح کرد: از میزان تسهیلات پرداختی 264 طرح مربوط به حوزه کشاورزی و 103 طرح مربوط به حوزه صنعت، معدن و تجارت بوده است.

فلاح گفت: بیشترین تعداد پرداخت تسهیلات مربوط به بانک‌های کشاورزی، ملی و ملت است و ارائه تسهیلات توسط بانک‌های دیگر استان نیز سرعت بسیار خوبی یافته است.

استاندار مازندران همچنین در ادامه از آغاز ثبت‌نام بیمه سلامت اتباع افغانستانی و عراقی در مازندران خبر داد و افزود: تمامی اتباع افغانستانی و عراقی دارای کارت آمایش می‌توانند برای ثبت‌نام در بیمه سلامت از امروز تا تاریخ 9 مهرماه سال 95 به یکی از شعب دفاتر پیشخوان دولت دارای گیشه بیمه سلامت مراجعه و ثبت‌نام کنند.